first
  
last
 
 
start
stop
Retail Detail
Banner
woensdag 08 februari 2012 17:28

C&A opent eigen webwinkel Nederland

door  redactie Nederland
C&A opent eigen webwinkel Nederland
Modeketen C&A is deze week begonnen met de directe online verkoop van kleding aan Nederlandse consumenten. Vrijdag volgt de officiële lancering, maar de webship is nu al actief. Het bedrijf blijft daarenboven ook nog via Wehkamp.nl verkopen.

De komst van de winkel in de eerste helft van dit jaar was al eerder aangekondigd, maar de opening volgt dus al enkele weken na die melding. Een groep vroeg geïnteresseerde klanten kan op dit moment met een extra korting van 20 procent de webwinkel uitproberen.

 

C&A runt de internetactiviteiten in Nederland vanuit een distributiecentrum in het Duitse Düsseldorf. Afhandeling van bestellingen verloopt wel alleen via de eigen logistieke partners, niet via het eigen winkelnetwerk in Nederland. De webwinkel voor Nederland is gemodelleerd naar de eerder gelanceerde webshops in Duitsland, Frankrijk, Oostenrijk en Polen.

C&A is sinds 2008 actief met eigen webwinkels, maar in Nederland begon het bedrijf zelfs al in 2007 met online verkoop. Toen werd een strategisch partnership gesloten met online warenhuis Wehkamp.nl. Het contract hiervoor loopt komend voorjaar af, maar wordt zeker verlengd.

blog comments powered by Disqus
Banner


Retail Detail nieuwsbrief

Banner
Banner
Social Networks Volg RetailDetail op FaceBook Volg RetailDetail op Twitter Volg retailDetail op Facebook
Copyright 2009-2011. Retail Detail BVBA. Alle rechten voorbehouden. Website: NILMEDIA.