RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door redactie Nederland
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Albert Heijn keert terug in het voetbal

icon
Food25 april, 2012

Er is leven na voetbalplaatjes

Albert Heijn verlengde vorig jaar het contract met de onafhankelijke organisatie achter het voetbal in de Eredivisie niet en stopte met de succesvolle voetbalplaatjes. Dat contract werd daarna overgenomen door concurrent Plus. Via een overeenkomst met de overkoepelende voetbalbond keert AH nu terug in het voetbal. De samenwerking gaat op 5 augustus van dit jaar officieel van start tijdens de Johan Cruijffschaal, de strijd tussen de bekerwinnaar en de landskampioen waarmee het voetbalseizoen wordt geopend.

 

Schoolvoetbal bestaat in Nederland al 106 jaar en is een competitie tussen leerlingen van basisscholen. Op welke manier AH met het schoolvoetbal aan de gang gaat, is nog niet duidelijk. Ook over de activiteiten met het Nederlands team worden nog geen concrete mededelingen gedaan. AH laat wel weten dat het steunen van schoolvoetbal past in het beleid van de onderneming om gezond eten en bewegen te stimuleren. De KNVB denkt dat met de steun van AH meer scholen kunnen worden overgehaald mee te doen aan het voetbaltoernooi.

 

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

De overeenkomst werd door oud-international Jaap Stam op zijn eigen oude basisschool in Kampen bekendgemaakt.

Meer over... Food
Zie meer
  • icon
    Food26 oktober, 2026
    Hackers eisen bijna 9 miljoen euro van AB InBev na mogelijk datalek

    Biergigant AB InBev onderzoekt een mogelijke cyberaanval waarbij hackers naar eigen zeggen 3,9 gigabyte aan bedrijfsgegevens hebben buitgemaakt. De cybercriminelen eisen een losgeld van 10 miljoen dollar (8,9 miljoen euro) in bitcoin. Volgens een cybersecurityexpert lijkt de schade voorlopig beperkt.

  • icon
    Food26 oktober, 2026
    Consumenten besparen niet op hun huisdieren, ziet Mars

    Diervoeding en -verzorging mag dan al een bestemmingscategorie zijn, dat maakt een uitgekiende plaatsing in de winkels niet minder cruciaal. Mars Petcare schetst de hefbomen voor groei in deze grote en veerkrachtige categorie.

  • icon
    Food26 oktober, 2026
    Instacart overweegt verkoop aan DoorDash of Uber

    De Amerikaanse boodschappenbezorger Instacart onderzoekt een mogelijke overname door een grotere concurrent. Het bedrijf voerde al gesprekken met DoorDash en Uber, al zou die laatste inmiddels zijn afgehaakt.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Prijsconflict met Coca-Cola leidt tot lege rekken bij Aldi Duitsland
  • icon
    Vrije tijd12 oktober, 2026
    Singaporese holding redt Nederlandse fietsmerken Batavus, Babboe en Koga
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Krijgt Colruyt 18 Belgische Carrefour-supermarkten in ruil voor Codifrance?
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Deal McCormick en Unilever stapje dichterbij: VS akkoord, nu VK nog
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail