RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Stefan Van Rompaey
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Carrefour verrast met prijsoffensief: 1000 producten in prijs verlaagd

icon
Food12 november, 2019

Carrefour België verlaagt vandaag de prijs van meer dan duizend producten, in alle productcategorieën, zowel voor nationale merkproducten als huismerken. De kortingen gaan tot -25% en worden weergegeven in de schappen via voor/na-prijskaartjes, zodat de klant prijzen gemakkelijk kan vergelijken.

 

Tot eind december

De retailer heeft sinds het begin van het jaar al verschillende golven van prijsverlagingen doorgevoerd, vernemen we: al in januari werden de prijzen van meer dan 500 Carrefour-merkproducten verlaagd. De huidige actie op meer dan duizend producten bouwt hierop voort. De prijsverlagingen gelden tot 31 december, zowel voor nationale merken als eigen merken. De producten zijn te vinden in zowel de hypermarkten als de supermarkten. Alle productcategorieën zijn betrokken, van kruidenierswaren tot diepvriesproducten, vers voedsel, vleeswaren, kaas, dranken, parfums en schoonmaakproducten.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

 

“We zitten goed met onze prijzen, maar de consument ziet dat niet altijd zo”, verklaart woordvoerder Siryn Stambouli. “Daarom willen we dat nadrukkelijker tonen met deze actie.” De timing van de prijsverlaging is geen reactie op de komst van Jumbo en de commotie die dat met zich meebrengt: “Nee, deze campagne stond al langer op de planning. We lanceren ze nu omdat mensen in de aanloop naar de eindejaarsperiode nu eenmaal meer kopen. We hebben producten geselecteerd uit alle categorieën, om iedereen de kans te geven ervan te profiteren. Vaak gaat het om dagelijkse producten zoals water of yoghurt.”

 

Qua prijsniveau richt Carrefour zich met deze actie naar eigen zeggen op ‘de goedkoopste in de markt’. De retailer geeft in het persbericht enkele voorbeelden mee van de prijsverlagingen. De meeste referenties zijn niet in dezelfde variant verkrijgbaar bij Colruyt, merken we.

 

  • Bru natuurlijk sprankelend mineraalwater PET 6 x 80cl: van 4,65 naar 4,29 euro

  • Carrefour Ultra Confort 3-lagen 12 rollen: van 3,99 naar 3,49 euro

  • Hondenvoer Cesar Senior 10+ schaaltjes 100% complete 4 x 150g: van 4,48 naar 3,99 euro

  • Kattenvoer Sheba Classics schaaltje kalfsterrine 85g: van 0,73 naar 0,69 euro

  • Côte d’Or Mignonnette Noir de Noir 24 stuks 240g: van 3,85 naar 3,75 euro

  • Carrefour yoghurt natuur 4 x 125g: van 0,69 naar 0,55 euro

  • Nectar of Beauty Douche Rich Nutritious met arganolie extra pure 250ml: van 1,29 naar 1,19 euro

  • Carrefour ribble chips paprika 200g: van 0,85 naar 0,79 euro

  • Galler melkchocolade gevuld met praliné 70g: van 1,39 naar 1,29 euro

  • Devos Lemmens Mayonaise met citroen 1100ml: van 3,98 naar 3,79 euro

  • Nescafé Café Gold Dessert bokaal 200g: van 6,85 naar 6,49 euro

  • Carrefour garnaalstaarten rauw gepeld 450g: van 12,49 naar 11,99 euro

Meer over... Food
Zie meer
  • icon
    Food23 oktober, 2026
    Aldi en Lidl kunnen concurrenten niet langer blokkeren in het VK

    In het Verenigd Koninkrijk gelden voor Aldi en Lidl voortaan dezelfde vergunningsregels als voor de traditionele supermarktketens. Daarmee krijgen de grote concurrenten hun zin: zij eisten al langer een gelijk speelveld.

  • icon
    Food23 oktober, 2026
    Heineken waarschuwt: afslankmiddelen bedreigen bierverkoop

    De opmars van afslankmiddelen als Ozempic en Wegovy heeft een groeiende impact op de biersector. Heineken waarschuwt Britse horeca-uitbaters dat consumenten minder alcohol drinken en spoort hen aan hun aanbod aan te passen. Onderzoek bevestigt dat de medicijnen het alcoholverbruik aanzienlijk kunnen verminderen.

  • icon
    Food23 oktober, 2026
    [In Beeld] Aldi opent pop-up-wijnbar in Antwerpen

    Om met het oog op de feestdagen te bewijzen dat goede wijn niet duur hoeft te zijn, opent Aldi zijn eigen tijdelijke wijnbar Al Divino in hartje Antwerpen. Bezoekers kunnen er nog tot en met 1 november terecht.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Prijsconflict met Coca-Cola leidt tot lege rekken bij Aldi Duitsland
  • icon
    Mode24 september, 2026
    Vinted als “serieuze business”: hoe tweedehandsverkopers steeds grotere concurrenten worden voor de retail
  • icon
    Vrije tijd12 oktober, 2026
    Singaporese holding redt Nederlandse fietsmerken Batavus, Babboe en Koga
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Krijgt Colruyt 18 Belgische Carrefour-supermarkten in ruil voor Codifrance?
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail