RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door redactie Nederland
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Akkoord over nieuwe cao bij Hema

icon
Algemeen16 mei, 2011

Het personeel van Hema krijgt er het komende jaar in twee staffels 1,9 procent loon bij. De medewerkers van Hema hebben met een nipte meerderheid ingestemd met de nieuwe cao. Vooral het ontbreken van afspraken over de steeds verdergaande flexibilisering van de arbeidsuren zit veel medewerkers dwars.

 

Ook de vakbond is niet helemaal tevreden. CNV vroeg 2 procent loonsverhoging per 1 februari 2011. Hema wilde niet verder gaan dan 0,9 procent vanaf 1 mei en 1 procent erbij op 1 september. CNV: ‘Dat lijkt goed in vergelijking met andere cao-afspraken, maar Hema wil ook een cao van veertien maanden, twee maanden langer dan gebruikelijk. In dat licht is de loonsverhoging erg mager.’ 

 

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

De jeugdsalarissen worden voor het tweede achtereenvolgende jaar verhoogd met twee procent. CNV: ‘Zo gaat de 15 jarige van 30 procent van het volwassenenloon in 2009 naar 32 procent in 2010 en naar 34 procent op 1 juli a.s. Voor alle andere ‘jeugdigen’ tot 23 gebeurt iets vergelijkbaars.’ De vakbonden willen eigenlijk helemaal van de jeugdlonen af, maar krijgen dat er nog niet doorheen.

Meer over... Algemeen
Zie meer
  • icon
    Algemeen22 oktober, 2026
    Winkeliers in Brussel en Parijs barricaderen hun zaken uit angst voor nieuwe rellen

    In Brussel en Parijs zetten winkeliers zich schrap voor een nieuw weekend van onlusten. Velen beschermen hun etalages met houten panelen en metalen hekken, na de plunderingen en vernielingen van afgelopen weekend. De veiligheidsmaatregelen kosten hen echter nu al omzet.

  • icon
    Algemeen22 oktober, 2026
    eBay schrapt opnieuw 1.000 banen ondanks sterke groei

    E-commerceplatform eBay schrapt wereldwijd ongeveer 1.000 banen, goed voor 9% van het personeelsbestand. Het is al de tweede grote ontslagronde dit jaar. De Amerikaanse marktplaats wil zijn organisatie vereenvoudigen en meer investeren in groei categorieën zoals luxegoederen, tweedehandsmode en refurbished.

  • icon
    Algemeen22 oktober, 2026
    Brusselse Dansaertwijk zet in op avondshopping tijdens eindejaarsperiode

    De handelaars van de Brusselse Dansaertwijk slaan de handen in elkaar om meer shoppers naar de binnenstad te lokken. Van 10 tot 12 december organiseren ze voor het eerst de Dansaert-nocturnes, met verlengde openingsuren, animatie en geschenken. Het initiatief moet uitgroeien tot een jaarlijkse traditie.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Prijsconflict met Coca-Cola leidt tot lege rekken bij Aldi Duitsland
  • icon
    Mode24 september, 2026
    Vinted als “serieuze business”: hoe tweedehandsverkopers steeds grotere concurrenten worden voor de retail
  • icon
    Vrije tijd12 oktober, 2026
    Singaporese holding redt Nederlandse fietsmerken Batavus, Babboe en Koga
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Krijgt Colruyt 18 Belgische Carrefour-supermarkten in ruil voor Codifrance?
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail