RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Pauline Neerman
In dit artikel
  • Bedrijven Peeters-Govers
  • Onderwerpen Personeelsbeleid
  • Geografie Kempen
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Thomas More start nieuwe opleiding: werken bij Albert Heijn

icon
Food13 juni, 2024

Vanaf september biedt de hogeschool Thomas More in Geel een opleiding Winkelmanagement aan. Studenten kunnen tijdens de opleiding voltijds aan de slag bij Albert Heijn-franchisenemer Peeters-Govers.

Duaal leren

Albert Heijn-franchisenemer Peeters-Govers Groep gaat een samenwerking aan met Thomas More: samen brengen ze duaal leren in de praktijk door de studie Winkelmanagement te combineren met drie jaar werken in de supermarkt. De studenten behalen hun diploma terwijl ze voltijds aan de slag zijn.

Het initiatief komt van Peeters-Govers, dat de opleiding volledig financiert, maar ook de hogeschool voelt “een enorme nood aan geschoolde shopmanagers”. Er is ook duidelijk vraag naar, want de aankondiging op sociale media kon al op meer dan verwachte interesse rekenen. Dat meldt Gazet van Antwerpen.

De nodige bagage

“Een heleboel verschillende profielen gaan aan de slag bij retailers. Vroeg of laat merken ze potentieel, maar dan ontbreekt vaak bagage. Bovendien hebben we gemerkt dat veel jongeren na hun middelbare school twijfelen tussen werken en geld verdienen of nog verder studeren. Dat hoeft geen keuze meer te zijn. Nu kunnen jongeren de twee meteen combineren”, zegt docent Nathalie Menschaert.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

Ook andere retailmedewerkers komen in aanmerking: de studenten mogen uit verschillende branches van de retail komen en volgen een dag per week samen les.

Meer over... Food
Zie meer
  • icon
    Food7 september, 2026
    Aldi Süd neemt belang in Filipijnse discounter

    Aldi Süd neemt een minderheidsbelang in de Filipijnse supermarktketen Dali. De discounter zet hiermee een nieuwe stap in Azië, waar het bedrijf tot nu toe enkel in China actief was.

  • icon
    Food7 september, 2026
    Nederlandse supermarkten lijden onder grenswinkelen

    Prijsverschillen duwen Nederlandse consumenten steeds vaker de grens over, vooral voor brandstof, verzorgingsproducten en dagelijkse boodschappen. Zelfs retailers die niet pal aan de grens liggen, voelen meer en meer impact.

  • icon
    Food7 september, 2026
    Delhaize bouwt nieuw versmagazijn en wil logistiek werk hervormen

    Delhaize trekt 120 miljoen euro uit om zijn logistieke capaciteit in België uit te breiden. De supermarktketen bouwt onder meer een nieuw distributiecentrum voor verse producten in Zellik. De investering levert naar verwachting 130 nieuwe vaste banen op.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Algemeen10 augustus, 2026
    Flink wat nieuwkomers verwacht in Wijnegem Shopping Center
  • icon
    Schoonheid/verzorging12 augustus, 2026
    Douglas duikt in het rood en hint op winkelsluitingen
  • icon
    Vrije tijd12 augustus, 2026
    Eerste overnamekandidaat daagt op voor failliete fietsgroep Accell
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail