RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Jorg Snoeck
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Lidl begint met thuisbezorgen

icon
Food10 november, 2015

Vanuit Duitsland met DHL?

De exacte startdatum van de nieuwe online dienst is niet bekend. Het is ook nog onduidelijk of het gaat om het reguliere non-food- en wijnassortiment, of alleen om acties, zo melden bronnen binnen Lidl aan Distrifood. Lidl biedt online momenteel enkel nog maar reizen via partners en een fotoservice, al had de formule vorig jaar wel tijdelijk een webshop voor exclusieve Franse wijnen.

 

De bestellingen zouden vanuit Duitsland met logistiek dienstverlener DHL worden verzonden. De nieuwe online dienst zou volgens een bron binnen Lidl een test vormen, die mogelijk een eerste stap is in de richting van thuisbezorging van het complete Lidl-assortiment.

 

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

Nog bezig met hoe, wat en wanneer

“Wij zijn op dit moment in een oriënterende fase voor wat betreft onze online verkoopactiviteiten. Binnen deze fase onderzoeken wij momenteel de vragen over hoe, wat en wanneer. Zodra wij meer duidelijkheid hebben over onze concrete plannen, zullen wij dit naar buiten brengen”, aldus woordvoerder Christine Braun van Lidl Nederland, zo meldt Distrifood.

 

Braun ontkent dat er al een getekende overeenkomst met DHL is over de levering van de bestellingen: “Wij hebben geen afspraken met een leverancier in deze oriënterende fase.” De afdeling e-commerce van Lidl werd de afgelopen maanden weliswaar verder versterkt en lijkt nu van start te gaan.

Meer over... Food
Zie meer
  • icon
    Food16 oktober, 2026
    Aldi voert de forcing over zondagsopeningen

    In een overleg met de vakbonden heeft Aldi vrijdag bevestigd dat het zo snel mogelijk alle winkels in België op zondagochtend wil openen. Maar een akkoord hierover lijkt nog veraf.

  • icon
    Food16 oktober, 2026
    Winkelrekken Delhaize en Albert Heijn raken weer gevuld

    De ondernemers van Delhaize kunnen opnieuw bestellingen plaatsen, terwijl ook de winkels van Albert Heijn weer normaal beleverd worden. Maar de webshop van Albert Heijn herstart ten vroegste volgende week.

  • icon
    Food15 oktober, 2026
    Cyberincident: Albert Heijn hervat leveringen, status quo bij Delhaize

    Nadat in de loop van woensdag de distributiecentra van Albert Heijn weer operationeel werden, hervat de retailer de reguliere leveringen van zowel houdbare producten als versproducten. Bij Delhaize blijft het alternatieve systeem nog van kracht.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food23 september, 2026
    Van Eerd vecht veroordeling aan: “OM maakte er een zootje van”
  • icon
    Mode24 september, 2026
    Vinted als “serieuze business”: hoe tweedehandsverkopers steeds grotere concurrenten worden voor de retail
  • icon
    Food23 september, 2026
    AB InBev kaapt Champions League na 33 jaar weg bij Heineken
  • icon
    Algemeen22 september, 2026
    Nieuw distributiecentrum anticipeert op verdere groei voor Bol
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail