RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Yoni Van Looveren
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Tesco wil uitbreiden naar Spanje dankzij El Corte Inglés

icon
Food11 mei, 2016

Het Britse Tesco is een deal aan het uitwerken met het Spaanse El Corte Inglés om typisch Britse producten in de Spaanse winkels te verkopen. Langs de andere kant maken Spaanse producten dan weer de overstap naar Tesco.

Uitbreiding pilootproject

Tesco verkoopt momenteel al producten aan ketens in meer dan twintig landen en daar komt binnenkort dus het Spaanse El Corte Inglés bij. Die keten zal typische producten als thee, koekjes en bepaalde ontbijtgranen in zijn winkels gaan verkopen. Tesco zal instaan voor het aanleveren van die producten.

 

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

De Britten van hun kant zullen een pilootproject waarbij typisch Spaanse producten van El Corte Inglés in Tesco-winkels worden verkocht, verder uitbreiden. Momenteel zijn die enkel te vinden in vijf filialen in Londen, maar ook steden als Cambridge, Edinburgh en Brighton mogen binnenkort de producten in de winkels verwachten.

 

“We zoeken altijd naar manieren om onze klanten nieuwe en opwindende producten aan te bieden als deel van ons assortiment. Momenteel testen we al de producten van El Corte Inglés in een beperkt aantal winkels en we kijken uit naar de reacties van de klant”, aldus een woordvoerder van Tesco aan The Guardian.

Meer over... Food
Zie meer
  • icon
    Food19 oktober, 2026
    Panzani strikt Cerealis voor Europese pastareus van 1,8 miljard euro

    De Franse pastaproducent Panzani en zijn Portugese sectorgenoot Cerealis voeren exclusieve fusiegesprekken. De combinatie wordt goed voor ongeveer 1,8 miljard euro. Beide bedrijven staan momenteel op andere markten sterk en zijn dus vooral geografisch complementair.

  • icon
    Food19 oktober, 2026
    Carrefour biedt 152 miljoen voor Colruyt-dochter Codifrance

    Colruyt Group heeft voor zijn Franse groothandelsdivisie Codifrance een bindend bod van 152 miljoen euro ontvangen van Carrefour. Een verkoop moet Colruyt toelaten zich verder te focussen op zijn strategische prioriteiten als food en health retailer.

  • icon
    Food16 oktober, 2026
    Aldi voert de forcing over zondagsopeningen

    In een overleg met de vakbonden heeft Aldi vrijdag bevestigd dat het zo snel mogelijk alle winkels in België op zondagochtend wil openen. Maar een akkoord hierover lijkt nog veraf.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food23 september, 2026
    Van Eerd vecht veroordeling aan: “OM maakte er een zootje van”
  • icon
    Mode24 september, 2026
    Vinted als “serieuze business”: hoe tweedehandsverkopers steeds grotere concurrenten worden voor de retail
  • icon
    Food23 september, 2026
    AB InBev kaapt Champions League na 33 jaar weg bij Heineken
  • icon
    Doe-Het-Zelf/Tuin29 september, 2026
    Gamma plooit zich terug op Vlaanderen
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail