RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Maarten Reul
In dit artikel
  • Bedrijven HelloFresh
  • Onderwerpen Managementwissel
  • Geografie Duitsland
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Stichter Thomas Griesel stapt op bij HelloFresh

icon
Food8 september, 2025
HelloFresh

Thomas Griesel, die veertien jaar geleden samen met Dominik Richter HelloFresh oprichtte, trekt de deur van de maaltijdboxbezorger achter zich dicht. Op 30 april 2026 loopt zijn mandaat af, en uiterlijk dan wil Griesel afgetreden zijn.

Niet vervangen

Griesel, momenteel ook CEO Internationaal bij HelloFresh, maakte zijn besluit dit weekend bekend. Zijn ontslag is niet per direct: hij heeft momenteel aangekondigd dat hij zijn mandaat niet zal verlengen. Het is echter wel mogelijk dat hij nog voor het einde van zijn lopende mandaat, eind april volgend jaar, zal opstappen. De juiste einddatum zal mogelijk mee bepaald worden door de “opportuniteiten buiten HelloFresh”, die hij nu wil gaan verkennen.

Voorlopig wordt Griesel niet vervangen in de raad van bestuur, meldt HelloFresh. Die bestaat momenteel uit de co-CEO’s Griesel en Richter, en daarnaast nog uit CCO Edward Boyes en CFO Christian Gärtner. Die laatste geeft volgende week wel het stokje over aan Fabien Simon.

Onder (mede)-leiding van Griesel groeide HelloFresh uit tot een wereldwijde groep die opereert in achttien landen: veertien in Europa, plus ook nog Australië, Canada, Nieuw-Zeeland en de Verenigde Staten.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

Meer over... Food
Zie meer
  • icon
    Food9 september, 2026
    Jumbo: stijgend marktaandeel in Nederland, sterke vergelijkbare groei in België

    In Nederland realiseert Jumbo Supermarkten in de eerste helft van 2026 een trendbreuk, met een marktaandeel dat weer boven de 20% stijgt. In België gaat de keten prat op een sterke vergelijkbare omzetgroei.

  • icon
    Food9 september, 2026
    [Interview] “Ik drink flink wat koffie met franchisenemers van andere ketens” (Anrico Maat, Jumbo België)

    Mooie vergelijkbare groeicijfers tonen dat Vlamingen de formule Jumbo omarmen, zegt directeur België Anrico Maat. Ook ondernemers zien het potentieel. Nu nog wat meer vergunningen binnenhalen: “Ik vind dat je wel héél makkelijk bezwaar kan aantekenen in België.”

  • icon
    Food8 september, 2026
    [Interview] “Retail is topsport!” (Els Lagrou, Albert Heijn België)

    De overstap naar Albert Heijn was een serieuze eyeopener voor marketingdirecteur Els Lagrou. Intussen is ze verliefd op de sector én op het merk, dat als uitdager met creatieve campagnes zijn plek verovert in Vlaanderen.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Algemeen10 augustus, 2026
    Flink wat nieuwkomers verwacht in Wijnegem Shopping Center
  • icon
    Schoonheid/verzorging12 augustus, 2026
    Douglas duikt in het rood en hint op winkelsluitingen
  • icon
    Vrije tijd12 augustus, 2026
    Eerste overnamekandidaat daagt op voor failliete fietsgroep Accell
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail