RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Stefan Van Rompaey
In dit artikel
  • Bedrijven BD Media
  • Onderwerpen Overname
  • Geografie België
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Promoplatform myShopi komt in Nederlandse handen

icon
Algemeen16 oktober, 2025
myShopi

Retail Media Support, bekend van de app en website PromoPromo.be, neemt het promotieplatform myShopi over van BD Media. Dat wil zich concentreren op zijn logistieke en folderactiviteiten. Beide merken blijven naast elkaar bestaan.

Diensten verbeteren

Vanaf 1 januari 2026 wordt Retail Media Support de nieuwe eigenaar van de app en website myShopi.be, sinds 2010 een gevestigde waarde in België. Wekelijks maken 210.000 Belgische consumenten gebruik van myShopi voor het raadplegen van digitale folders en promoties, het bewaren van klantenkaarten en het maken van boodschappenlijstjes. De app werd al 1,8 miljoen keer gedownload. In 2014 nam BD Media het platform over van de oprichters, maar de eigenaar wil zich nu concentreren op zijn kernactiviteiten: logistiek en het activeren van consumenten via de brievenbus.

“We zullen myShopi naast ons eigen merk PromoPromo, waarmee we al 11 jaar actief zijn op de Belgische markt, positioneren”, zegt CEO Maarten van Deurzen van Retail Media Support. “Beide platformen blijven dus na overname actief. Door onze schaalgrootte kunnen we diensten steeds verder verbeteren, bijvoorbeeld op gebied van zoeken en opslaan van promoties. Zo krijgen gebruikers van myShopi begin volgend jaar de mogelijkheid om de promoties uit de folder direct aan een boodschappenlijstje toe te voegen”.

Meer over... Algemeen
Zie meer
  • icon
    Algemeen11 september, 2026
    [In Beeld] Wingzz China: van Ikea-leefcenters tot de innovatie-express

    Van een winkelcentrum opgebouwd als verblijfsplek, in Hangzhou hoe een logistiek bedrijf nieuwe technologie rechtstreeks koppelt aan de werkvloer. Op dag 3 en 4 van retailtour Wingzz China werd innovatie zo nog tastbaarder.

  • icon
    Algemeen11 september, 2026
    YouTube Shopping in Nederland van start met Bol

    YouTube stort zich ook in Nederland op de groeiende markt voor social commerce met de introductie van zijn Shopping-affiliateprogramma. Webwinkel Bol sluit zich als eerste grote partner aan bij het initiatief.

  • icon
    Algemeen10 september, 2026
    Datalek bij De Bijenkorf: wel degelijk klantgegevens ingezien

    De Bijenkorf bevestigt dat onbevoegden bij het grote datalek van logistiek partner CEVA inderdaad toegang hebben gehad tot persoonsgegevens van klanten. Eerder werd dit al vermoed, maar nu is de warenhuisketen zeker. Het incident raakte ook andere grote bedrijven, waaronder Bol, Ace & Tate, Zalando en ING.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Mode25 augustus, 2026
    Kardashians Skims haalt designtop van Supreme binnen
  • icon
    Algemeen28 augustus, 2026
    Anti-greenwashingregels EmpCo dwingen bedrijven hand diep in eigen boezem te steken
  • icon
    Schoonheid/verzorging14 september, 2026
    Wibra lanceert wasmiddelen onder huismerk
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail