RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Stefan Van Rompaey
In dit artikel
  • Onderwerpen E-commerceRetailDetail Omnichannel Congress
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

De kracht van tokenisatie in het e-commerce en omnichannel ecosysteem

icon
Algemeen20 maart, 2025
Sèvrine Dagousset, Visa

Naarmate e-commerce in België en de rest van de wereld blijft groeien, transformeert tokenisatie het landschap van online betalingen en biedt het consumenten meer veiligheid en een betere klantervaring.

De groei van e-commerce brengt een aantal betalingsproblemen met zich mee

Sèvrine Dagousset, Head of Digital and Risk Product bij Visa, geeft haar visie op deze transformatieve technologie in een keynotespeech op RetailDetail’s Omnichannel & E-Commerce Congress op 27 maart in Antwerpen.

Consumenten en handelaars van vandaag eisen onmiddellijke, gemakkelijke en veilige online betalingen. Naarmate e-commerce groeit, neemt ook het aantal pogingen tot fraude toe. Het is daarom essentieel geworden voor handelaars om consumenten het nodige vertrouwen te geven in de veiligheid van betalingen, vooral dankzij biometrische authenticatiesystemen, en om een evenwicht te vinden tussen de gebruikerservaring en de veiligheid die vereist is door de PSD2-regelgeving.

De kracht van tokens voor consumenten en retailers

Sèvrine Dagousset legt uit hoe tokenisatie het e-commerce- en omnichannel-ecosysteem kan transformeren. Tokenisatie zet gevoelige informatie, zoals creditcardnummers, om in tokens die alleen in een specifieke context kunnen worden gebruikt. Dit vermindert het risico op fraude aanzienlijk en beschermt de persoonlijke gegevens van gebruikers.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

Click to Pay: de nieuwe standaard voor e-commerce betalingen

Tijdens deze presentatie introduceert Visa ook Click to Pay, de nieuwe standaard voor e-commercebetalingen. Deze betaalstandaard, die gebaseerd is op tokenisatie, vereenvoudigt het online betaalproces, biedt een snelle en veilige ervaring voor consumenten en vermindert het aantal winkelwagentjes dat wordt verlaten voor handelaars.

Mis de kans niet om het potentieel van deze technologieën te ontdekken en meer te leren over de nieuwste trends en innovaties op het Omnichannel & E-Commerce Congress van RetailDetail op 27 maart in Antwerpen!

Sprekers van Bol, CM.com, Decathlon, Kruidvat, Tom&co, Torfs, Wero en XXL Nutrition zullen ook deelnemen. Tickets gaan snel de deur uit: bestel ze vandaag nog door op onderstaande knop te klikken.

Ik reserveer mijn ticket voor het Omnichannel & E-Commerce Congress

Meer over... Algemeen
Zie meer
  • icon
    Algemeen10 september, 2026
    Datalek bij De Bijenkorf: wel degelijk klantgegevens ingezien

    De Bijenkorf bevestigt dat onbevoegden bij het grote datalek van logistiek partner CEVA inderdaad toegang hebben gehad tot persoonsgegevens van klanten. Eerder werd dit al vermoed, maar nu is de warenhuisketen zeker. Het incident raakte ook andere grote bedrijven, waaronder Bol, Ace & Tate, Zalando en ING.

  • icon
    Algemeen10 september, 2026
    John Lewis en Waitrose verliezen 124 miljoen pond aan hittegolven

    John Lewis Partnership heeft in de eerste jaarhelft zijn verlies fors zien oplopen. Volgens de eigenaar van de Britse retailketens John Lewis en Waitrose drukken aanhoudende investeringen, hogere kosten en voorzichtige consumenten op het resultaat.

  • icon
    Algemeen9 september, 2026
    [In Beeld] Wingzz China 2026: waarom shops in Shanghai steeds minder op winkels lijken

    In Shanghai vervagen de grenzen tussen winkel, media, technologie en logistiek razendsnel. Winkels worden mediakanalen, merken bouwen communities rond fysieke locaties en technologie verbindt content, transacties en logistiek steeds nauwer. Dat bleek tijdens de eerste twee dagen van RetailDetail-inspiratiereis Wingzz China 2026.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Schoonheid/verzorging12 augustus, 2026
    Douglas duikt in het rood en hint op winkelsluitingen
  • icon
    Vrije tijd12 augustus, 2026
    Eerste overnamekandidaat daagt op voor failliete fietsgroep Accell
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Mode11 augustus, 2026
    Nederlandse modeketen Norah maakt comeback in Vlaanderen
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail