RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Stefan Van Rompaey
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Home of Retail Solution Day: bijna volzet!

icon
Algemeen25 november, 2016

Al meer dan honderd kandidaten hebben zich aangemeld om hun innoverende retailoplossing voor te stellen tijdens de Home of Retail Solution Day op 1 december. Wie er nog wil bij zijn, kan zich beter haasten!

 

Kennis- en inspiratieplatform

Ter herinnering: RetailDetail lanceert een nieuw initiatief dat een ambitieus vervolg vormt op The Loop, het ‘retail experience platform’ dat de afgelopen drie jaar flink wat retailers en leveranciers inspireerde. Het kennis- en inspiratiecentrum Home of Retail reikt retailers, fabrikanten en toeleveranciers nieuwe inzichten aan, laat de toekomst van het winkelen ervaren met alle zintuigen en vertaalt de verworven kennis ook naar de praktijk, in expertgroepen en workshops.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

 

Ontwikkelaars van vernieuwende retailoplossingen krijgen de kans om hun product te tonen in de unieke Home of Retail belevingsruimte, waar bezoekers ermee aan de slag kunnen gaan tijdens interactieve workshops.

 

Versterkt jouw product of dienst de toekomstbestendigheid van retail? Biedt het een antwoord op actuele bedreigingen of opportuniteiten? Kom dan naar de Home of Retail Solution Day en presenteer je oplossing tijdens een speeddate met de initiatiefnemers. Samen bouwen we aan de toekomst van het winkelen!

 

 

Datum: donderdag 1 december, 14u
Locatie: Urban City, Ankerrui 9, 2000 Antwerpen (4de verdieping)
Inschrijven kan op de Home of Retail-website.

Meer over... Algemeen
Zie meer
  • icon
    Algemeen19 oktober, 2026
    Vinted overspoeld met gestolen spullen na rellen in Frankrijk

    Van designerhandtassen tot cosmetica: tweedehandsplatform Vinted kampt met een golf van verdachte advertenties na de hevige rellen en plunderingen in Frankrijk afgelopen weekend. Het bedrijf verwijdert massaal zoekertjes voor luxeproducten die vermoedelijk afkomstig zijn uit geplunderde winkels. Luxeproducten duiken weer op Tijdens de onlusten kregen duizenden Franse winkels te maken...

  • icon
    Algemeen19 oktober, 2026
    Franse rellen treffen 3.000 winkels: Sephora sluit alle vestigingen, Carrefour vreest miljoenenfactuur

    (update) De gewelddadige protesten in Frankrijk hebben minstens 3.000 winkels geraakt. Onder meer Sephora, Burberry, Galeries Lafayette en Carrefour kregen te maken met plunderingen of vernielingen.

  • icon
    Algemeen19 oktober, 2026
    Hacker Inti De Ceukelaire: “Vroeger was de mens de zwakste schakel. Nu is dat AI”

    Artificiële intelligentie belooft retailers een revolutie in efficiëntie en klantenservice. Maar ook de kwetsbaarheden worden steeds duidelijker. Ethisch hacker Inti De Ceukelaire: “Je moet eerst weten hoe een hond zich gedraagt voordat je hem bij kleine kinderen laat.”

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food23 september, 2026
    Van Eerd vecht veroordeling aan: “OM maakte er een zootje van”
  • icon
    Mode24 september, 2026
    Vinted als “serieuze business”: hoe tweedehandsverkopers steeds grotere concurrenten worden voor de retail
  • icon
    Food23 september, 2026
    AB InBev kaapt Champions League na 33 jaar weg bij Heineken
  • icon
    Doe-Het-Zelf/Tuin29 september, 2026
    Gamma plooit zich terug op Vlaanderen
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail