RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Jorg Snoeck
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

RetailDetail Nieuwsbrief nu beschikbaar in vier talen

icon
Algemeen31 januari, 2014

Nieuw: Franse, Engelse, Nederlandse versie

De RetailDetail-nieuwsbrief, al jaar en dag een begrip bij Nederlandstalige retailers, is er sinds vandaag ook in het Frans en het Engels. Voortaan kunnen dus ook Franstaligen twee keer per week en volledig gratis een handig overzicht van de interessantste en meest gelezen artikelen van de RetailDetail-nieuwswebsite in hun mailbox ontvangen.

 

Voor onze Engelstalige lezers is er nu ook een aparte editie, die het internationale retailnieuws van de week op vrijdag in de mailbox brengt. Met deze blik op de wereld, maar met nog steeds een flinke focus op de Benelux, willen we ook retailers uit België, Nederland en Luxemburg hun portie internationale aandacht geven.

 

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

Bovendien zetten we nu ook expliciet de stap naar Nederland en splitsen we onze Nederlandstalige nieuwsbrief in twee. Met een expliciete focus op hetzij Nederland, hetzij België, zetten we alweer een stap in de goede richting en hopen we nog dat kleine beetje meer te voorzien in een nieuwsbrief die zo nauw mogelijk aansluit op uw persoonlijke interesses. Dankzij de uitsplitsing in Nederlands (Nederland) en Nederlands (België) komt onze nieuwsbrief op gelijke hoogte met onze website en onze socialemediaplatformen en zijn er nu van al deze kanalen vier versies beschikbaar.

 

Stel zelf uw favoriete RetailDetail-menu samen

Uw favoriete retailwebsite bundelt zo één of twee keer per week (afhankelijk van de gekozen nieuwsbrief) de zes heetste en relevantste nieuwsitems uit de retailwereld, samen met één speciaal uitgelicht artikel, in één overzichtelijke mail. Zo blijft u steeds op de hoogte van het reilen en zeilen in uw sector, in de door u gekozen regio(‘s).

 

Wenst u één of meerdere nieuwsbrieven van RetailDetail te ontvangen of aan te passen wélke nieuwsbrieven u wil krijgen? Log dan in op de RetailDetail-website en geef uw taalvoorkeur in op uw profiel (kader bovenaan op elke pagina). Via datzelfde kader kan u zich uiteraard ook aanmelden en een nieuw lezersprofiel aanmaken. Ook elke nieuwsbrief zal onderaan zo’n link bevatten, waar u uw taalkeuze kan aanpassen.

 

In naam van de redactie wens ik u veel leesgenot!

 

Hartelijke retailgroet,

Jorg Snoeck

Meer over... Algemeen
Zie meer
  • icon
    Algemeen16 oktober, 2026
    [In Beeld] TEDi opent 42e Belgische winkel bij ex-Cora Anderlecht

    De Duitse non-fooddiscounter TEDi opent vandaag zijn 42e Belgische vestiging in Shopping Cora Anderlecht. Ook op Europees niveau heeft de Action-uitdager nog ambitieuze groeiplannen.

  • icon
    Algemeen15 oktober, 2026
    Impact pakjestaks houdt aan: 42% minder kleine pakjes via luchthaven Luik

    De Europese pakjestaks laat zich steeds sterker voelen op de luchthaven van Luik. Sinds de invoering van de heffing op 1 juli is het aantal kleine pakjes met 42% gedaald en zijn er 6% minder vliegtuigbewegingen. Toch betekent dat niet noodzakelijk dat er minder goederen Europa binnenkomen.

  • icon
    Algemeen15 oktober, 2026
    Too Good To Go wil ook overschotten in non-food aanpakken

    Too Good To Go, de app die al tien jaar voedseloverschotten aanpakt, breidt zijn marktplaats uit naar bijkomende productcategorieën, zoals verzorging, huishoudproducten of bloemen. Verspilling houdt niet op bij voedsel, zegt het bedrijf.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food23 september, 2026
    Van Eerd vecht veroordeling aan: “OM maakte er een zootje van”
  • icon
    Mode24 september, 2026
    Vinted als “serieuze business”: hoe tweedehandsverkopers steeds grotere concurrenten worden voor de retail
  • icon
    Food23 september, 2026
    AB InBev kaapt Champions League na 33 jaar weg bij Heineken
  • icon
    Algemeen22 september, 2026
    Nieuw distributiecentrum anticipeert op verdere groei voor Bol
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail