RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Stefan Van Rompaey
In dit artikel
  • Bedrijven Ahold Delhaizebol.com
  • Onderwerpen BedrijfsresultatenE-commerce
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Sterke omzetgroei voor Bol

icon
Algemeen12 februari, 2025

In de jaarresultaten van Ahold Delhaize vallen de goede cijfers op voor onlineplatform Bol: de webwinkel kende vorig jaar een mooie groei na het sterkste kwartaal uit zijn geschiedenis.

Geëindigd in schoonheid

De opgetelde omzet van de handelaren op het platform van Bol steeg vorig jaar met 4,1% naar 5,9 miljard euro. Dat resulteerde in een netto-omzet van 3,1 miljard euro voor het bedrijf, een groei met 8,7%. Het onderliggende brutoresultaat (EBITDA) nam toe met 22% tot 185 miljoen euro. Vorig jaar bedroeg de vergelijkbare groei ook al 21,5%.

Bol eindigde het jaar in schoonheid: in het vierde kwartaal boekte het platform zijn hoogste omzet ooit, na een omzetgroei van 11%. De goede prestaties van de webwinkel dragen bij aan de sterke groei van online bij moederbedrijf Ahold Delhaize: in Europa steeg de totale onlineverkoop met bijna 10% naar 5,1 miljard euro, terwijl het handelsvolume uitkwam op 8 miljard euro.

Country manager Bram Vromans en projectmanager Yasmine van Moortel van Bol België spreken op het RetailDetail Omnichannel & E-Commerce Congress, dat plaatsvindt in Antwerpen op 27 maart. Klik op de knop hieronder voor meer informatie en een link naar tickets.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief
Ik kom naar het RetailDetail Omnichannel & E-Commerce Congress

Meer over... Algemeen
Zie meer
  • icon
    Algemeen10 september, 2026
    Datalek bij De Bijenkorf: wel degelijk klantgegevens ingezien

    De Bijenkorf bevestigt dat onbevoegden bij het grote datalek van logistiek partner CEVA inderdaad toegang hebben gehad tot persoonsgegevens van klanten. Eerder werd dit al vermoed, maar nu is de warenhuisketen zeker. Het incident raakte ook andere grote bedrijven, waaronder Bol, Ace & Tate, Zalando en ING.

  • icon
    Algemeen10 september, 2026
    John Lewis en Waitrose verliezen 124 miljoen pond aan hittegolven

    John Lewis Partnership heeft in de eerste jaarhelft zijn verlies fors zien oplopen. Volgens de eigenaar van de Britse retailketens John Lewis en Waitrose drukken aanhoudende investeringen, hogere kosten en voorzichtige consumenten op het resultaat.

  • icon
    Algemeen9 september, 2026
    [In Beeld] Wingzz China 2026: waarom shops in Shanghai steeds minder op winkels lijken

    In Shanghai vervagen de grenzen tussen winkel, media, technologie en logistiek razendsnel. Winkels worden mediakanalen, merken bouwen communities rond fysieke locaties en technologie verbindt content, transacties en logistiek steeds nauwer. Dat bleek tijdens de eerste twee dagen van RetailDetail-inspiratiereis Wingzz China 2026.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Schoonheid/verzorging12 augustus, 2026
    Douglas duikt in het rood en hint op winkelsluitingen
  • icon
    Vrije tijd12 augustus, 2026
    Eerste overnamekandidaat daagt op voor failliete fietsgroep Accell
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Mode11 augustus, 2026
    Nederlandse modeketen Norah maakt comeback in Vlaanderen
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail