RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Jorg Snoeck
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

DGN dicht bij overname door Euretco

icon
Doe-Het-Zelf/Tuin2 september, 2014

Ook nog akkoord ondernemers nodig

De goedkeuring door 90 procent van de certificaathouders is een grote stap in de richting van een overname, maar het is nog niet zeker dat die er zal komen. Euretco stelt immers dat 90 procent van de omzet van DGN mee in de uiteindelijke deal moet zitten. Dat wil zeggen dat ook het merendeel van de ondernemers die geen aandelen hebben in het bedrijf ook hun fiat moeten geven. Hun beslissing moet voor 22 september gekend zijn.

 

“Om precies te zijn heeft 91,04% van de leden voor gestemd. Nu moet nog 90% van de DGN-omzet mee. Lukt dat niet, wil dat niet zeggen dat de deal mislukt is: in dat geval heeft Euretco het recht van de deal af te zien, maar we hebben er heel veel vertrouwen in”, zegt directeur Henk Castelijns van DGN Retail aan Mix Online. Als de overname er komt, dan zal hij ook vervangen worden.

 

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

DGN Retail zoekt een overnemer omdat het steeds meer onder druk komt te staan: “De markt waarin we opereren is sinds 2008 met ongeveer een kwart gedaald. In de eerste drie maanden van dit jaar is ook een forse daling van tien procent te zien. De druk op de omzet is flink. Daardoor krijgen we het steeds moeilijker als organisatie”, schrijft RetailNews.

Meer over... Doe-Het-Zelf/Tuin
Zie meer
  • icon
    Doe-Het-Zelf/Tuin26 augustus, 2026
    Hornbach loodst klanten recht naar het juiste schap

    Hornbach lanceert voor al zijn Nederlandse bouwmarkten een navigatiefunctie uit in de app. Klanten krijgen op hun smartphone een route naar het gangpad, de stelling en het schap waar een product ligt. De doe-het-zelfketen testte de technologie een jaar lang in Nijmegen.

  • icon
    Doe-Het-Zelf/Tuin26 augustus, 2026
    Bauhaus trekt zich terug uit Noorwegen

    Doe-het-zelfketen Bauhaus verlaat Noorwegen na bijna twintig jaar. De drie vestigingen gaan naar verwachting eind oktober dicht, waardoor 223 banen verdwijnen. De Duitse groep ziet onvoldoende perspectief om er op lange termijn winstgevend te opereren.

  • icon
    Doe-Het-Zelf/Tuin10 augustus, 2026
    Gamma sluit twee winkels in Brussel

    Gamma heeft deze zomer twee vestigingen gesloten in Brussel. De doe-het-zelfketen doet dat naar eigen zeggen om “bedrijfseconomische redenen”. De retailer verloor vorig jaar marktaandeel in België.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Algemeen10 augustus, 2026
    Flink wat nieuwkomers verwacht in Wijnegem Shopping Center
  • icon
    Schoonheid/verzorging12 augustus, 2026
    Douglas duikt in het rood en hint op winkelsluitingen
  • icon
    Vrije tijd12 augustus, 2026
    Eerste overnamekandidaat daagt op voor failliete fietsgroep Accell
  • icon
    Mode7 augustus, 2026
    H&M plant ontslagronde in VK
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail