RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door redactie Nederland
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Breukhoven wil helpen bij doorstart Free Record Shop

icon
Elektro4 juli, 2013

ProCures “nog wel in gesprek met Hans”

Breukhoven spreekt zich tegenover het persbureau ANP voor het eerst uit over de toekomst van ‘zijn’ keten. Hij zegt er, “ondanks de tegenwerking van de curatoren”, nog altijd in te geloven. “Het duurt allemaal wel veel te lang. Als winkels zes weken leegstaan, is dat natuurlijk niet goed voor een detailhandelszaak, maar dat begrijpen de curatoren niet”, zegt hij.

 

ProCures heeft echter net deze week afgehaakt als bieder, waarbij directeur Paul Dumas zich zeer negatief uitliet over de kansen voor een doorstart. Daarop is hij nog niet teruggekomen. De investeerder heeft bovendien – onder dreigement met een rechtszaak – de Belgische winkels moeten teruggeven aan de curatoren. Dumas: “Wij zijn afgehaakt. Ik zie op dit moment geen mogelijkheden om daar weer aan tafel te gaan. We zijn nog wel in gesprek met Hans.”

 

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

Curatoren: geen bod van die kant

Namens de curatoren laat Henk van Rootselaar weten dat Breukhoven en ProCures geen recente biedingen hebben gedaan. “Op dit moment zijn er vier bieders. Alle biedingen moeten voor het einde van de week binnen zin”, zegt hij.

 

Daarna volgen gesprekken met de schuldeisers, waaronder de belastingdienst en een belangrijke leverancier. Dinsdag of woensdag moet er dan witte rook uit de schoorsteen komen over een mogelijke doorstart van Free Record Shop.

Meer over... Elektro
Zie meer
  • icon
    Elektro20 oktober, 2026
    Europa geeft groen licht voor overnamebod Daniel Kretinsky op Fnac Darty

    De Europese Commissie heeft het openbaar overnamebod van de Tsjechische miljardair Daniel Kretinsky op Fnac Darty goedgekeurd. Dat maakt de weg vrij voor zijn ambitie om een meerderheidsbelang te verwerven in de Franse retailer.

  • icon
    Elektro18 september, 2026
    [Analyse] Mag JD.com MediaMarkt straks wel overnemen van Europa?

    De Europese Commissie moet tegen 23 oktober beslissen of JD.com het moederbedrijf van MediaMarkt en Saturn mag overnemen. Brussel buigt zich daarvoor over de vraag of de Chinese e-commercereus staatssteun kreeg, en vooral of die steun de Europese markt kan verstoren? Een nieuw rapport schat alvast dat de groep in...

  • icon
    Elektro17 september, 2026
    Coolblue naar Sint-Niklaas: “nog 10 extra winkels in België”

    Coolblue opent eind dit jaar een nieuwe winkel in Sint-Niklaas, waar de elektronicaretailer neerstrijkt in het Krea Park. Het wordt de dertiende Belgische vestiging en de eerste in het Waasland. Volgende halte: Gosselies.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food23 september, 2026
    Van Eerd vecht veroordeling aan: “OM maakte er een zootje van”
  • icon
    Mode24 september, 2026
    Vinted als “serieuze business”: hoe tweedehandsverkopers steeds grotere concurrenten worden voor de retail
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Prijsconflict met Coca-Cola leidt tot lege rekken bij Aldi Duitsland
  • icon
    Food23 september, 2026
    AB InBev kaapt Champions League na 33 jaar weg bij Heineken
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail