RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Karin Bosteels
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Domo wordt 30 jaar en schakelt versnelling hoger

icon
Elektro1 september, 2016

Domo, het grootste Belgische merk in kleine huishoudtoestellen, blaast vandaag dertig kaarsjes uit. Bij die gelegenheid ontvouwt het bedrijf forse groeiplannen: het schakelt een versnelling hoger in Frankrijk en breidt zijn gamma uit met een nieuw merk.

Licentiedeal met Boretti

Met een omzet van vijftig miljoen euro per jaar is Domo in die tijd uitgegroeid tot het grootste Belgische merk van kleine huishoudelektro. In eigen land is het kind aan huis bij grote winkelketens als Krëfel, MediaMarkt, Vanden Borre, Carrefour, Eldi, Blokker en tal van andere elektrozaken.

 

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

Bovendien is Domo almaar actiever buiten de landsgrenzen, met eigen verkoopagentschappen in Nederland, Duitsland en sinds een paar weken ook in Frankrijk. “We hebben zopas in het Franse Mulhouse een eigen agentschap opgericht met drie medewerkers. Die moeten onze groei op de Franse markt nog versnellen”, zegt CEO Wim De Voeght in Het Nieuwsblad. Ook in Tsjechië, ­Zwitserland, Oostenrijk, Spanje en IJsland zijn de toestellen van Domo op de markt. De export is intussen al goed voor 35% van de omzet.

 

Domo betreedt dit najaar ook volop de markt van de grote huishoudelektro, zegt de CEO, wiens vader het bedrijf in 1986 oprichtte. “En daarnaast lanceren we ook een nieuwe lijn in samenwerking met Boretti, de specialist van gasfornuizen en barbecues. We gaan, onder het merk Boretti, een gamma kleine keukentoestellen op de markt brengen die zich iets boven Domo positioneren.”

 

Het Domo-gamma telt intussen al een 300-tal producten – ontworpen en ontwikkeld in België, maar geproduceerd in China – en elk jaar zitten er zo’n 30 à 40 in de pijplijn, aldus nog De Voeght. Bij Domo, dat zijn hoofdzetel (met een 17.000 m² grote opslaghal) in Herentals heeft, werken 47 mensen.

Meer over... Elektro
Zie meer
  • icon
    Elektro20 oktober, 2026
    Europa geeft groen licht voor overnamebod Daniel Kretinsky op Fnac Darty

    De Europese Commissie heeft het openbaar overnamebod van de Tsjechische miljardair Daniel Kretinsky op Fnac Darty goedgekeurd. Dat maakt de weg vrij voor zijn ambitie om een meerderheidsbelang te verwerven in de Franse retailer.

  • icon
    Elektro18 september, 2026
    [Analyse] Mag JD.com MediaMarkt straks wel overnemen van Europa?

    De Europese Commissie moet tegen 23 oktober beslissen of JD.com het moederbedrijf van MediaMarkt en Saturn mag overnemen. Brussel buigt zich daarvoor over de vraag of de Chinese e-commercereus staatssteun kreeg, en vooral of die steun de Europese markt kan verstoren? Een nieuw rapport schat alvast dat de groep in...

  • icon
    Elektro17 september, 2026
    Coolblue naar Sint-Niklaas: “nog 10 extra winkels in België”

    Coolblue opent eind dit jaar een nieuwe winkel in Sint-Niklaas, waar de elektronicaretailer neerstrijkt in het Krea Park. Het wordt de dertiende Belgische vestiging en de eerste in het Waasland. Volgende halte: Gosselies.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food23 september, 2026
    Van Eerd vecht veroordeling aan: “OM maakte er een zootje van”
  • icon
    Mode24 september, 2026
    Vinted als “serieuze business”: hoe tweedehandsverkopers steeds grotere concurrenten worden voor de retail
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Prijsconflict met Coca-Cola leidt tot lege rekken bij Aldi Duitsland
  • icon
    Food23 september, 2026
    AB InBev kaapt Champions League na 33 jaar weg bij Heineken
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail