RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Karin Bosteels
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Omzet Carphone Warehouse groeit zevende kwartaal op rij

icon
Elektro29 april, 2014

Supersnel internet stuwt verkoop

Carphone Warehouse spint garen bij het supersnelle internet 4G: tussen januari en maart steeg de vergelijkbare verkoop met 2,3%, het kwartaal voordien was de omzet op vergelijkbare basis ook al gestegen met 3,1%. Op het vasteland is de groei echter ‘vlak’: vooral de joint venture met Virgin Mobile France zag zijn omzet het voorbije kwartaal liefst 8,6% dalen als gevolg van de enorme prijzenslag bij onze zuiderburen.

 

Wel bevestigt de groep zijn groeivooruitzichten, ook op het Europese vasteland. Motor van die groei zijn en blijven partnerships met bijvoorbeeld MediaMarkt Nederland. Metro Group in Duitsland verwacht shop-in-shops “in de komende maanden” en de CEO van Carphone verwacht ook veel van het samenwerkingsverband met het Zuid-Koreaanse Samsung, voor wie Carphone al 31 Samsung Stores opende in zeven landen… “En daar komen er in een eerste fase nog een dertigtal bij”, benadrukt hij.

 

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

Opvallend: in de resultatenupdate werd met geen woord gerept over de lopende fusiegesprekken met Dixons, Europa’s op één na grootste elektroretailer. De Britse concurrentiewaakhond heeft beide groepen een deadline opgelegd: ten laatste tegen 19 mei moeten ze bevestigen of ze al dan niet voortgaan met hun fusieplannen. In dat geval zou een retailreus ontstaan met 2.900 verkooppunten in Europa. “We zullen de markten te gepasten tijde informeren”, was het enige wat CEO Harrison voorlopig kwijt wilde bij persbureau Reuters.

Meer over... Elektro
Zie meer
  • icon
    Elektro20 oktober, 2026
    Europa geeft groen licht voor overnamebod Daniel Kretinsky op Fnac Darty

    De Europese Commissie heeft het openbaar overnamebod van de Tsjechische miljardair Daniel Kretinsky op Fnac Darty goedgekeurd. Dat maakt de weg vrij voor zijn ambitie om een meerderheidsbelang te verwerven in de Franse retailer.

  • icon
    Elektro18 september, 2026
    [Analyse] Mag JD.com MediaMarkt straks wel overnemen van Europa?

    De Europese Commissie moet tegen 23 oktober beslissen of JD.com het moederbedrijf van MediaMarkt en Saturn mag overnemen. Brussel buigt zich daarvoor over de vraag of de Chinese e-commercereus staatssteun kreeg, en vooral of die steun de Europese markt kan verstoren? Een nieuw rapport schat alvast dat de groep in...

  • icon
    Elektro17 september, 2026
    Coolblue naar Sint-Niklaas: “nog 10 extra winkels in België”

    Coolblue opent eind dit jaar een nieuwe winkel in Sint-Niklaas, waar de elektronicaretailer neerstrijkt in het Krea Park. Het wordt de dertiende Belgische vestiging en de eerste in het Waasland. Volgende halte: Gosselies.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food23 september, 2026
    Van Eerd vecht veroordeling aan: “OM maakte er een zootje van”
  • icon
    Mode24 september, 2026
    Vinted als “serieuze business”: hoe tweedehandsverkopers steeds grotere concurrenten worden voor de retail
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Prijsconflict met Coca-Cola leidt tot lege rekken bij Aldi Duitsland
  • icon
    Food23 september, 2026
    AB InBev kaapt Champions League na 33 jaar weg bij Heineken
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail