RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Pauline Neerman
In dit artikel
  • Tags chocolade
  • Bedrijven Barry Callebaut
  • Onderwerpen Managementwissel
  • Geografie Benelux
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Barry Callebaut zet interne kracht aan het roer in Benelux

icon
Food2 oktober, 2026
© Alexandros Michailidis / Shutterstock.com

Barry Callebaut schuift Stefanie De Roover naar voren als Managing Director Benelux. De Roover stond al aan het hoofd van de marketing in de Benelux en krijgt nu de leiding over wat volgens CEO Hein Schumacher expliciet als focusmarkt geldt.

Bakermat met groeikansen

De Roover staat sinds 1 september aan het hoofd van België, Nederland en Luxemburg. Ze rapporteert aan Alvaro Alonso, president van Barry Callebaut voor West-Europa. De benoeming komt van binnenuit: De Roover werkte de voorbije twee jaar als Sales & Marketing Director Benelux en speelde volgens het bedrijf een sleutelrol in de uitbouw van klantrelaties en de versterking van het gourmetsegment.

In totaal heeft ze meer dan vijftien jaar commerciële ervaring in de voedingsindustrie. Voor haar overstap naar Barry Callebaut werkte ze onder meer in leidinggevende functies bij ingrediëntenproducent Beneo. “Ze kent onze klanten, onze mensen en de markt door en door”, zegt Alonso. Hij verwacht dat De Roover het programma Focus for Growth mee uitrolt en “nieuwe groeikansen in de Benelux, de bakermat van ons Belgische Callebaut-merk, realiseert”.

Barry Callebaut realiseerde in het boekjaar 2024/2025 een omzet van ongeveer 14,8 miljard Zwitserse frank, omgerekend zo’n 15,9 miljard euro. De groep telt meer dan zestig productievestigingen en ruim 13.000 werknemers wereldwijd.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief
Meer over... Food
Zie meer
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Carrefour verkoopt 35 winkels in Frankrijk en Spanje

    Carrefour maakt de verkoop bekend van een vastgoedportefeuille van 35 winkels in Frankrijk en Spanje aan een vastgoedinvesteerder. Het gaat om een zogenaamde een sale-and-leaseback-transactie waarbij de retailer de winkels blijft uitbaten.

  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Krijgt Colruyt 18 Belgische Carrefour-supermarkten in ruil voor Codifrance?

    Details over de mogelijke verkoop van Codifrance, de Franse grossiersactiviteit van Colruyt, aan Carrefour zijn niet bekend, maar volgens een Franse nieuwsbrief zouden er ook 18 Belgische Carrefour-winkels van eigenaar wisselen. De retailer ontkent.

  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Deal McCormick en Unilever stapje dichterbij: VS akkoord, nu VK nog

    McCormick heeft in de Verenigde Staten een belangrijke hindernis genomen in de geplande overname van de voedingsactiviteiten van Unilever. Al ligt de transactie nog niet definitief vast, omdat de Britse mededingingsautoriteit de deal wel nog verder onderzoekt.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Schoonheid/verzorging14 september, 2026
    Wibra lanceert wasmiddelen onder huismerk
  • icon
    Schoonheid/verzorging11 september, 2026
    WONDR gooit vertrouwde golven én blokken overboord
  • icon
    Food14 september, 2026
    Aldi België introduceert on-the-go-aanbod onder de vijf euro
  • icon
    Mode11 september, 2026
    Oxfam: “Tweedehands via Vinted vervuilt vijf keer meer”
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail