RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Pauline Neerman
In dit artikel
  • Tags verpakkingen
  • Bedrijven AndyPieter Pot
  • Onderwerpen Expansie
  • Geografie Benelux
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Pieter Pot brengt app en losse groenten en fruit terug

icon
Food31 augustus, 2026

Na de fusie met Andy, gaat Pieter Pot weer steviger op eigen benen staan: de verpakkingsvrije online supermarkt lanceert op 1 september een volledig vernieuwde app en neemt tegelijk weer losse groenten en fruit op in het assortiment.

“Fusie werpt vruchten af”

Pieter Pot heeft de voorbije maanden achter de schermen gewerkt aan een nieuwe app. Die gaat op dinsdag 1 september om 9 uur live, kondigt het bedrijf aan op Instagram. De herlancering krijgt meteen een commerciële duw in de rug: klanten krijgen onder meer gratis pindakaas, havermout en bananen. De eerste vijftig bestellers ontvangen bovendien hun volledige bestelbedrag terug.

Ook inhoudelijk breidt Pieter Pot opnieuw uit: losse groenten en fruit keren terug naar de webshop. De retailer verbreedt het assortiment zo weer richting een volwaardiger boodschappenmandje, nadat eerdere financiële problemen voor afslankingen zorgden.

“De fusie van Pieter Pot met Andy werpt zijn vruchten af”, schrijft het bedrijf. “We groeien en bouwen samen verder aan onze ambitie om verpakkingsvrije boodschappen in heel West-Europa de norm te maken.” Die groei vertaalt zich al in nieuwe aanwervingen: Pieter Pot zoekt onder meer een supplychainspecialist, die zich moet bezighouden met vraag- en aanbodplanning, productie en logistiek.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief
Meer over... Food
Zie meer
  • icon
    Food22 oktober, 2026
    BelChicken wil de wereld veroveren: “Waarom zou een Belgische keten niet kunnen slagen in Amerika?”

    In zeven jaar tijd is BelChicken uitgegroeid tot een internationale fastcasualketen op meerdere continenten. Het Belgische kipconcept heeft nu onder meer Spanje en West-Afrika in het vizier. De sleutel tot het succes? Niet standaardiseren, maar voortdurend aanpassen, zegt CEO Fevzi Yildirim. “Wie niet flexibel genoeg is, zal vroeg of laat...

  • icon
    Food22 oktober, 2026
    Nestlé verkocht deze zomer meer dan verwacht

    Nestlé heeft in het derde kwartaal beter gepresteerd dan verwacht. De Zwitserse voedingsreus profiteert van een sterk herstel van de verkoopvolumes, vooral in opkomende markten. Dierenvoeding en snacks trekken de groei, terwijl de gevolgen van de grootschalige terugroepactie van babyvoeding geleidelijk afnemen.

  • icon
    Food22 oktober, 2026
    Albert Heijn: bezorgdienst pas volgende week weer op volle toeren

    Albert Heijn herstelt geleidelijk na het cybersecurity-incident van 11 oktober. In Nederland kunnen de eerste klanten opnieuw online boodschappen bestellen, terwijl in België de thuisbezorging maandag hervat. Verschillende digitale spaar- en kortingsacties blijven echter buiten werking. De supermarktketen voorziet compensaties voor getroffen klanten.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food23 september, 2026
    Van Eerd vecht veroordeling aan: “OM maakte er een zootje van”
  • icon
    Mode24 september, 2026
    Vinted als “serieuze business”: hoe tweedehandsverkopers steeds grotere concurrenten worden voor de retail
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Prijsconflict met Coca-Cola leidt tot lege rekken bij Aldi Duitsland
  • icon
    Food23 september, 2026
    AB InBev kaapt Champions League na 33 jaar weg bij Heineken
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail