RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Pauline Neerman
In dit artikel
  • Bedrijven CKS
  • Onderwerpen Verhuur
  • Geografie België
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

CKS stapt in verhuur kostuums

icon
Mode17 oktober, 2022

CKS gaat kostuums te huur aanbieden: in de winkels in Antwerpen en Gent kunnen klanten binnenkort driedelige damespakken huren. De modeketen stapt zo in een groeiende trend.

“Rent it, try it or buy it”

CKS maakt zich op voor recessievriendelijke feestdagen: wie een budgetvriendelijke nieuwe outfit wil, kan er dit jaar eentje huren. Vanaf 20 oktober biedt de modeketen – sinds het faillissement van FNG onderdeel van JBC-moeder Claes Retail Group (CRG) – twee dameskostuums te huur aan. Het gaat in eerste instantie om een donkergroen en een felblauw driedelig statementpak, maar een uitbreiding wordt in de toekomst niet uitgesloten.

Het “splinternieuw concept om klanten een nog betere service te bieden” heeft als motto “rent it, try it or buy it”. Klanten betalen 30 euro voor een blazer, blouse en broek of rok. Ze mogen het kostuum voor die prijs vier dagen lang houden en nadien ongewassen terugbrengen. Ook kopen is achteraf een optie: de 30 euro wordt dan afgetrokken van het totaalbedrag. De kostuumverhuur is wel enkel beschikbaar in de winkels van Antwerpen en Gent.

Het verhuren van kleding is een groeiende trend: ook bij onder meer Essentiel, de Britse warenhuisketen Selfridges, Burberry en H&M is het mogelijk feestkledij te huren. Onlangs gingen Terre Bleue en Gigue nog een samenwerking aan met kledingverhuurder Dressr. Op dat Belgische platform kunnen consumenten outfits huren van tal van merken met een lidmaatschapsmodel.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

Ontdek het innovatieve en trendsettende verhaal van Dressr en ga in debat met CRG-topman Bart Claes op de RetailDetail Night.

Klik hier voor meer informatie en tickets.

Meer over... Mode
Zie meer
  • icon
    Mode22 september, 2026
    Controverse bij Converse: Nike trekt campagne in na ophef over “KKK-symboliek”

    Schoenenmerk Converse, onderdeel van sportgigant Nike, heeft een advertentiecampagne offline gehaald en excuses aangeboden na een golf van kritiek. De beelden riepen volgens critici associaties op met de Ku Klux Klan en met lynchpraktijken.

  • icon
    Mode22 september, 2026
    Puma herschikt Europese directie

    Puma heeft zijn Europese directie herschikt. De Nederlander Fokko de Rooij wordt per 1 oktober directeur voor Europa, terwijl Daniel Pustina met onmiddellijke ingang de leiding neemt over Centraal-Europa.  

  • icon
    Mode22 september, 2026
    Pieces versnelt in Nederland en België: zeven nieuwe winkels in een jaar tijd

    Bestseller-dochter Pieces voert het tempo op in Nederland en België. Het Deense modemerk breidde zijn winkelnetwerk in twaalf maanden uit van vier naar elf vestigingen en plant op 24 september al de volgende opening in Leuven.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Schoonheid/verzorging14 september, 2026
    Wibra lanceert wasmiddelen onder huismerk
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Algemeen28 augustus, 2026
    Anti-greenwashingregels EmpCo dwingen bedrijven hand diep in eigen boezem te steken
  • icon
    Mode25 augustus, 2026
    Kardashians Skims haalt designtop van Supreme binnen
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail