BELANGRIJK: RetailDetail heeft z’n website geüpgraded. Om opnieuw toegang te krijgen tot uw account en te genieten van onze plus-artikels, kies de knop ‘inloggen’, vul uw e-mailadres in en kies een nieuw wachtwoord.
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • Europe - EN
  • Over ons
  • Contact
  • Lid worden
  • Inloggen user
  • News
  • Events
  • Hunt
  • RetailHub
  • Food
  • Mode
  • Wonen
  • Elektro
  • Schoonheid/verzorging
  • Doe-Het-Zelf/Tuin
  • Vrije tijd
  • Algemeen
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • Europe - EN
  • Over ons
  • Contact
  • Inloggen user
  • News
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
  • Hunt
  • RetailHub
user
Geschreven door Yoni Van Looveren
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

G-III Apparel Group neemt Donna Karan over

iconMode25 juli, 2016

Het modebedrijf Donna Karan wordt overgenomen door G-III Apparel Group. Donna Karan was tot nu toe in handen van luxebedrijf LVMH, maar wordt nu eigendom van de licentiehouder van merken als Calvin Klein en Tommy Hilfiger.

Tegenvallende resultaten

G-III Apparel Group zou voor de overname 650 miljoen dollar (600 miljoen euro) neertellen. Voor LVMH was een verkoop van Donna Karan, dat al enkele jaren minder succesvol was geworden, al langer bespreekbaar. Met de verkoop van Donna Karan wordt het bovendien waarschijnlijker dat LVMH binnenkort een plan zal aankondigen, waarin het een miljard dollar (910 miljoen euro) aan eigen aandelen zal terugkopen.

 

“Wanneer G-III ons benaderde over de aankoop van het merk, besloten we dat het juiste moment voor een verkoop was aangebroken”, zegt Toni Belloni, algemeen directeur bij LVMH. Vorig jaar vertrok oprichtster Donna Karan bij het modehuis en werden haar taken overgenomen door Maxwell Osborne en Dao-Yi Chow, maar ook die slaagden er niet in om de populariteit op te krikken.

Blijf op de hoogte

Ontvang onze gratis nieuwsbrieven en mis het laatste retailnieuws niet.

Abonneren
logo

Het modebedrijf Donna Karan wordt overgenomen door G-III Apparel Group. Donna Karan was tot nu toe in handen van luxebedrijf LVMH, maar wordt nu eigendom van de licentiehouder van merken als Calvin Klein en Tommy Hilfiger. Tegenvallende resultaten G-III Apparel Group zou voor de overname 650 miljoen dollar (600 miljoen euro) neertellen. Voor LVMH was een verkoop van Donna Karan, dat al enkele jaren minder succesvol was geworden, al langer bespreekbaar. Met de verkoop van Donna Karan wordt het bovendien waarschijnlijker dat LVMH binnenkort een plan zal aankondigen, waarin het een miljard dollar (910 miljoen euro) aan eigen aandelen zal...

Meer Mode
Bekijk meer
  • iconMode25 mei, 2022
    Stormloop op dubbel zo dure handtassen van Chanel

    Prijsstijgingen en voorraadtekorten zijn alleen maar goed voor exclusieve luxemerken. Zo lijkt het toch na de sterke jaarcijfers van Chanel: het modehuis haalde vorig jaar de helft meer omzet en bijna drie keer meer winst.

  • iconMode24 mei, 2022
    Verdubbeld verlies voor About You is toch “beter dan verwacht”

    About You kon vorig boekjaar stevig groeien: de omzet steeg met bijna 50%. De Zalando-concurrent probeert zich te onderscheiden door op jongeren (Gen Y en Gen Z) te mikken. Het modeplatform is wel nog flink verlieslatend, en blijft dat ook.

  • iconMode23 mei, 2022
    Pimkie in de etalage: Mulliez geeft op

    De familie Mulliez, ook eigenaar van Decathlon, Krëfel en meer, zoekt een koper voor de modeketen Pimkie. Een verrassende wending, want de eigenaarsfamilie heeft in januari pas een crisismanager aangesteld om de noodlijdende keten uit het slop te halen.

Evenementen
  • 9
    jun
    Future of Food
  • 14
    sep
    Captains of Retail 2022
  • 22
    sep
    RetailDetail Day 2022
  • 13
    okt
    Human Resources & People Congress
  • 20
    okt
    Trade & Shopper Marketing Congress
  • 24
    nov
    RetailDetail Night 2022
Meest gelezen
  • iconFood27 mei, 2022
    Quick commerce krijgt klappen: nog twee flitsbezorgers moeten inkrimpen
  • iconFood25 mei, 2022
    Colruyt toont geen prijsreacties op concurrenten meer
  • iconMode25 mei, 2022
    Stormloop op dubbel zo dure handtassen van Chanel
  • iconAlgemeen25 mei, 2022
    Drones beleveren 4 miljoen huishoudens voor Walmart
Volg RetailDetail
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • linkedIn
footer-logo
RetailDetail, de leidende b2b-retailcommunity in de Benelux, houdt retailprofessionals up-to-date met online en offline publicaties, evenementen, retailhunt inspiratiereizen en het unieke co-creatieplatform retailhub, waar retailers en hun leveranciers de toekomst van het winkelen kunnen ervaren.
Postadres:
Kolveniersstraat 7 bus 26 2000 Antwerpen
Bezoekadres:
Stadsfeestzaal – Meir 78 2000 Antwerpen
Hoe bereik je ons:
Routebeschijving
© 2022 RetailDetail
algemene voorwaarden | privacy policy
+32 3 500 89 59 info@retaildetail.be