RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Pauline Neerman
In dit artikel
  • Tags samenwerking
  • Bedrijven Mango
  • Onderwerpen Marketing
  • Geografie SpanjeVerenigde Staten
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Mango slaat Hailey Bieber aan de haak

icon
Mode13 mei, 2026
Hailey Bieber for Mango

De Spaanse modeketen Mango heeft Hailey Bieber gestrikt als het nieuwe gezicht van de zomercampagne 2026. De campagne, getiteld “Craft Your Own Story“, werd geschoten in Los Angeles en benadrukt de persoonlijke stijl van het model en echtgenote van zanger Justin Bieber.

Met bijpassende collectie

“Hailey Bieber belichaamt perfect de waarden van Mango: authenticiteit, hedendaagse elegantie en zelfexpressie,” aldus een woordvoerder van het merk. “Haar stijl en persoonlijkheid sluiten naadloos aan bij onze nieuwe campagne, die draait om het creëren van je eigen verhaal.” Met de samenwerking volgt Bieber in de voetsporen van andere beroemde Mango-ambassadeurs zoals Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Kate Moss en Kendall Jenner.

De Amerikaanse celebrity krijgt ook een eigen collectie, met onder andere micro-shorts, crop tops, oversized truien en mini-jurken. De prijzen variëren van 9,99 euro voor een aansluitende top tot 69,99 euro voor een lange jurk. Ook bevat de collectie accessoires zoals sandalen, handtassen, sjaals en riemen. De campagne is dinsdag officieel gelanceerd en de bijhorende collectie is beschikbaar in geselecteerde winkels en online.

Mango, opgericht in 1984, heeft momenteel de wind in de zeilen: in 2025 rapporteerde het bedrijf een omzet van 3,767 miljard euro, een stijging van 13% ten opzichte van het voorgaande jaar. Voor 2026 verwacht Mango een omzet van bijna 4 miljard euro. De Spaanse keten investeerde in 2025 een recordbedrag van bijna 225 miljoen euro in de uitbreiding en renovatie van haar wereldwijde winkelnetwerk.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief
Meer over... Mode
Zie meer
  • icon
    Mode5 oktober, 2026
    El Ganso opent eerste Belgische winkel in Luik

    El Ganso zet voet aan wal in België met een eerste corner bij warenhuisketen Inno in Luik. Het Madrileense modemerk staat bekend om zijn preppy looks en is bezig een sterke expansieslag.

  • icon
    Mode5 oktober, 2026
    Hoe afslankmedicatie het koopgedrag van modeshoppers verandert

    Het toenemend gebruik van afslankmiddelen heeft een blijvende impact op de mode-industrie en de modehandel. Gebruikers die afvallen kopen nieuwe kledij in kleinere maten, maar retailers mogen shoppers met grotere maten nu niet in de steek laten.

  • icon
    Mode5 oktober, 2026
    Damart trekt naar de Franse supermarkten

    Damart waagt zich voor het eerst buiten zijn eigen winkelnetwerk. Het Franse modemerk brengt zijn thermisch ondergoed naar meer dan 1.100 verkooppunten van onder meer Carrefour, E.Leclerc, Coopérative U en La Halle. Daar hoopt de keten een jonger publiek te vinden.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Schoonheid/verzorging14 september, 2026
    Wibra lanceert wasmiddelen onder huismerk
  • icon
    Schoonheid/verzorging11 september, 2026
    WONDR gooit vertrouwde golven én blokken overboord
  • icon
    Mode10 september, 2026
    [Analyse] Mode ruimt baan voor beauty in de Europese e-commercemarkt
  • icon
    Schoonheid/verzorging7 september, 2026
    EssilorLuxottica: familieconflict escaleert en hertekent topstructuur
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail