RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Pauline Neerman
In dit artikel
  • Bedrijven newpharma
  • Onderwerpen E-commerce
  • Geografie België
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Newpharma zet in op digitale zorg met Pharma Consult

icon
Schoonheid/verzorging27 april, 2026
Colruyt Group

Onlineapotheek Newpharma, onderdeel van Colruyt Group, breidt zijn dienstverlening uit met Pharma Consult, een digitaal adviesplatform waarmee consumenten rechtstreeks in gesprek kunnen gaan met een apotheker.

Advies per videogesprek

Met Pharma Consult kunnen gebruikers een videogesprek van vijftien minuten boeken met een apotheker van het team. De dienst is gratis en er zou geen aankoopverplichting zijn. Gebruikers kiezen eerst het onderwerp van hun vraag, en selecteren vervolgens een tijdslot en een apotheker. De adviesverlening bestrijkt uiteenlopende domeinen, van huidverzorging en voedingssupplementen tot algemeen welzijn, slaap en zorg voor baby’s of huisdieren.

Newpharma positioneert de dienst nadrukkelijk als aanvulling op het bestaande zorgaanbod. “Ga in alle veiligheid en vertrouwen op gesprek bij onze deskundige apothekers”, klinkt het. Het bedrijf benadrukt dat gebruikers “persoonlijk advies, eenvoudig en zonder verplichtingen” krijgen.

Met deze stap wil de e-commercespeler consumenten overtuigen om ook voor eerstelijnsadvies online te gaan, dankzij een combinatie van gemak, snelheid en personalisatie. Bovendien wil het bedrijf zich ten opzichte van andere onlinespelers differentiëren door van pure verkoop naar dienstverlening te verschuiven.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief
Meer over... Schoonheid/verzorging
Zie meer
  • icon
    Schoonheid/verzorging11 september, 2026
    WONDR gooit vertrouwde golven én blokken overboord

    Het Belgische verzorgingsmerk WONDR breidt uit met een nieuwe productlijn en krijgt tegelijk een nieuwe visuele identiteit. De golvende grafische elementen maken plaats voor een strakkere branding, die beter moet werken over een breder productgamma. Want dat gamma wordt ook voor het eerst vloeibaar.

  • icon
    Mode10 september, 2026
    [Analyse] Mode ruimt baan voor beauty in de Europese e-commercemarkt

    De Europese onlineverkoop van mode, beauty en luxe blijft groeien, maar de machtsverhoudingen verschuiven. Beauty presteert beter dan mode, terwijl marktplaatsen en tweedehandsplatformen een steeds groter deel van de cross-border retail naar zich toe trekken.

  • icon
    Schoonheid/verzorging7 september, 2026
    EssilorLuxottica: familieconflict escaleert en hertekent topstructuur

    De Franse-Italiaanse oogmerkengigant EssilorLuxottica, bekend van merken als Ray-Ban, Oakley en Persol, herstructureert het topmanagement na een openlijk conflict met de zoon van de oprichter. CEO Francesco Milleri maakt ook van de gelegenheid gebruik om de groeiende tech-activiteiten, zoals de slimme brillen met Meta, beter te integreren.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Schoonheid/verzorging12 augustus, 2026
    Douglas duikt in het rood en hint op winkelsluitingen
  • icon
    Vrije tijd12 augustus, 2026
    Eerste overnamekandidaat daagt op voor failliete fietsgroep Accell
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Mode25 augustus, 2026
    Kardashians Skims haalt designtop van Supreme binnen
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail