RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Yoni Van Looveren
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Winkels Supertrash blijven voorlopig open

icon
Mode23 maart, 2018

De winkels van het failliete Supertrash blijven open, terwijl de curator op zoek gaat naar geïnteresseerde partijen die werk willen maken van een doorstart. Supertrash heeft twaalf winkels in België en Nederland.

 

Rol oprichtster Gulsen

Momenteel heeft de curator nog geen zicht op een mogelijke doorstart: “Het faillissement is nog maar net een feit. Er wordt nu in kaart gebracht hoe het bedrijf er financieel voor staat. We onderzoeken de opties en hopen zo snel mogelijk duidelijkheid te kunnen geven”, klinkt het bij het AD.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

 

De curator geeft ook aan dat enkel de moedermaatschappij Wayahead het faillissement heeft aangevraagd, maar niet de andere bedrijfsonderdelen, zoals de vennootschappen waar het personeel en de winkels in betrokken zijn. Het kan wel dat die ook nog het faillissement aanvragen, als dat volgens de curator nodig blijkt voor een gezonde doorstart. De website van Supertrash is alvast niet meer bereikbaar.

 

Daarnaast moet ook de rol van Olcay Gulsen in het faillissement nog onderzocht worden. “Bij elk faillissement wordt gekeken naar de toedracht, en of mensen steken hebben laten vallen. Dat is een standaardprocedure”, aldus de curator. Gulsen zette een maand geleden een stap opzij als CEO van Supertrash en zei toen nog dat er van financiële problemen geen sprake was.

Meer over... Mode
Zie meer
  • icon
    Mode7 oktober, 2026
    Lacoste ontslaat zijn topman

    Lacoste heeft topman Éric Vallat vorige week, vlak voor de modeshow tijdens Paris Fashion Week, aan de kant gezet. Thierry Guibert neemt opnieuw de leiding over bij het Franse luxueuze lifestylemerk.

  • icon
    Mode7 oktober, 2026
    Xandres groeit in Nederland en breidt uit naar Duitsland

    Xandres dankt omzetgroei in het afgelopen boekjaar vooral aan een stevige versnelling in Nederland. Nu verschuift de aandacht van het Belgische modebedrijf naar Duitsland. De ambitie blijft om uit te groeien tot een sterk Europees merk.

  • icon
    Mode7 oktober, 2026
    Asos bevestigt dat hackers de app binnendrongen

    Asos bevestigt dat hackers de app van de moderetailer misbruikten voor een publieke afpersingspoging, een zeldzame aanpak in cyberaanvallen. De kledingwebshop spreekt over mogelijke toegang tot basisgegevens, maar ziet voorlopig geen impact op betaalkaartgegevens of wachtwoorden.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Schoonheid/verzorging14 september, 2026
    Wibra lanceert wasmiddelen onder huismerk
  • icon
    Schoonheid/verzorging11 september, 2026
    WONDR gooit vertrouwde golven én blokken overboord
  • icon
    Mode10 september, 2026
    [Analyse] Mode ruimt baan voor beauty in de Europese e-commercemarkt
  • icon
    Food14 september, 2026
    Aldi België introduceert on-the-go-aanbod onder de vijf euro
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail