RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Pauline Neerman
In dit artikel
  • Bedrijven Delhaize
  • Onderwerpen Marketing
  • Geografie België
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Delhaize installeert snellaadstations op parkings

icon
Food24 oktober, 2023

Delhaize opent een eerste snellaadpunt voor elektrische auto’s op de parking van zijn supermarkt in Kasterlee. Tegen 2025 wil de retailer naar 1200 laadstations in heel België. Wie er oplaadt, krijgt korting.

Extra Superplus-voordelen

De komende maanden wil Delhaize 1200 snellaadpunten installeren op de parkings van zijn supermarkten. De laadpunten zullen continu beschikbaar zijn, dus ook voor buurtbewoners en voorbijgangers. Bedoeling is dat tegen eind 2025 alle potentiële laadpunten operationeel zijn. Tegen het einde van dit jaar zullen er laadstations beschikbaar zijn op de parkings van een twintigtal Delhaizewinkels. 

Op die manier wil de retailer naar eigen zeggen actief meewerken aan de transitie naar elektrisch rijden en duurzame mobiliteit. Natuurlijk hoopt de keten ook nieuwe klanten aan te trekken: “voorbijgangers bijvoorbeeld, die hun wagen willen opladen en van die gelegenheid gebruik maken om snel boodschappen te doen”, zegt Illya Van Den Borre van Delhaize. Ook Lidl en Jumbo zetten in op elektrische laadstations op hun parkings.

Opvallend is dat Delhaize op termijn ook een digitale integratie voorziet met zijn SuperPlus-getrouwheidsprogramma, om klanten extra voordelen te bieden. Zo wil Delhaize klanten bij elke laadbeurt korting laten verdienen. Een laadpunt kan op voorhand vanop afstand gereserveerd worden via de app van laadpaalaanbieder Electra, waar ook wekelijkse Delhaize-promo’s zullen verschijnen.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief
Meer over... Food
Zie meer
  • icon
    Food11 september, 2026
    Nestlé verhoogt prijzen door oplopende kosten Midden-Oosten

    Nestlé verhoogt prijzen, past recepturen aan en schrapt producten waarvoor consumenten niet genoeg willen betalen. Naar eigen zeggen noodgedwongen, want volgens topman Philipp Navratil jaagt het conflict in het Midden-Oosten de kosten voor energie, transport en grondstoffen de lucht in.

  • icon
    Food11 september, 2026
    Tesco voert strijd tegen ultrabewerkt voedsel op

    De Britse supermarktketen Tesco bant meer dan honderd additieven uit zijn huismerken, op vraag van klanten die gezonder willen eten en minder ultrabewerkte voeding willen consumeren.

  • icon
    Food11 september, 2026
    De innovatiemotor draait volop bij Carrefour België

    Met een vernieuwd non-foodaanbod, gezonde snacks, artisanale maaltijden, smaken uit de wereldkeuken en verschillende “combo deals” hoopt Carrefour dit najaar de Belgische shopper te verleiden.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Mode25 augustus, 2026
    Kardashians Skims haalt designtop van Supreme binnen
  • icon
    Algemeen28 augustus, 2026
    Anti-greenwashingregels EmpCo dwingen bedrijven hand diep in eigen boezem te steken
  • icon
    Mode17 augustus, 2026
    Asics sprint weg van Nike en Adidas
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail