RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Pauline Neerman
In dit artikel
  • Bedrijven Krëfel
  • Onderwerpen In beeldretaildesign
  • Geografie Vlaams-Brabant
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

[In Beeld] Krëfel Tielt-Winge heropend volgens nieuw concept: voor en na

icon
Elektro20 november, 2023
  • Gevel NA renovatie
  • Gevel VOOR renovatie
  • Kassa NA
  • Kassa VOOR
  • Multimedia NA
  • Multimedia NA
  • NA renovatie
  • Multimedia VOOR
  • IT NA
  • IT NA
  • IT NA
  • IT VOOR
  • NA renovatie
  • NA renovatie
  • VOOR renovatie
  • Wasmachines NA
  • Wasmachines VOOR
  • NA renovatie
  • NA renovatie
  • NA renovatie

Krëfel pakt in Tielt-Winge uit met een volledig vernieuwde winkel. Voor de elektroretailer is het een eerste stap, er volgen nog verdere verbeteringen en innovaties. We tonen je alvast de voor- en na-beelden.

Nieuwe productpresentatie

Op 4 november heropende de Krëfel-winkel in Tielt-Winge, bij het retailpark Gouden Kruispunt, de deuren. De winkel opende er bijna twintig jaar geleden, en was toe aan een volledige renovatie. “Onze klanten zullen hun winkel niet herkennen”, zegt regiomanager Nicky Pestana. “Als projectverantwoordelijke ben ik heel blij met het resultaat. Na twintig jaar is er nu gekozen voor een heel nieuw winkelconcept.”

Het hoogtepunt van de vernieuwde winkel is volgens Pestana de presentatie van de producten, waar de focus nu ligt op uitproberen en beleven. “We hebben een frisse nieuwe look geïntroduceerd, die de klant uitnodigt om te verkennen en te ontdekken. Heldere, duidelijke displays en informatieve, geïntegreerde bordjes helpen klanten om snel en gemakkelijk te vinden wat ze zoeken, te navigeren door de winkel, terwijl ze ook nieuwe producten ontdekken die ze misschien leuk vinden”, zegt ook winkelmanager Matty Lovsin.

Krëfel zoekt verder meer aansluiting bij de jeugd en het internetgeoriënteerde publiek met vernieuwde kassa’s. Tegelijk krijgen de teams intensieve training en begeleiding, want “voor veel van onze klanten blijft het advies in de winkel essentieel”. De keten noemt de renovatie slechts een kleine stap: in de volgende jaren plant de elektronicaformule nog meer verbeteringen en innovaties.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief
Meer over... Elektro
Zie meer
  • icon
    Elektro27 oktober, 2026
    MediaMarkt-moeder Ceconomy overtreft eigen verwachtingen

    Ceconomy, het moederbedrijf van MediaMarkt en Saturn, heeft zijn boekjaar 2025/26 sterker dan verwacht afgesloten. De elektronicaretailer zag zijn winst met 27% stijgen, terwijl de omzet met 5,3% groeide. Ondertussen nadert de overname door het Chinese JD.com een beslissende fase.

  • icon
    Elektro23 oktober, 2026
    Ook MediaMarkt gaat overstag voor franchise

    MediaMarkt wil zijn winkelnetwerk uitbreiden met zelfstandige ondernemers. De elektronicaketen lanceert een nieuw partnermodel, waarbij lokale handelaars winkels uitbaten. De eerste vestigingen moeten medio 2027 openen in Duitsland, waarna een internationale uitrol volgt.

  • icon
    Elektro22 oktober, 2026
    Fnac Darty groeit ondanks Franse onrust

    Fnac Darty heeft in het derde kwartaal een omzetgroei van 1,8% op vergelijkbare basis geboekt. Vooral de Europese markten buiten Frankrijk en de onlineverkoop stuwen de resultaten. De elektronicaretailer bevestigt zijn jaarprognose, ondanks de recente plunderingen van Franse winkels.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Prijsconflict met Coca-Cola leidt tot lege rekken bij Aldi Duitsland
  • icon
    Vrije tijd12 oktober, 2026
    Singaporese holding redt Nederlandse fietsmerken Batavus, Babboe en Koga
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Krijgt Colruyt 18 Belgische Carrefour-supermarkten in ruil voor Codifrance?
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Deal McCormick en Unilever stapje dichterbij: VS akkoord, nu VK nog
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail