RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Pauline Neerman
In dit artikel
  • Bedrijven Kruidvat
  • Onderwerpen innovatie
  • Geografie Benelux
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Kruidvat lanceert eigen Koreaanse beautylijn

icon
Schoonheid/verzorging16 juni, 2026

Kruidvat introduceert als eerste retailer in België en Nederland een eigen Koreaanse skincarelijn. De producten worden in Korea gemaakt en spelen in op de populaire K-beautyroutine.

Groot dankzij TikTok

Koreaanse huidverzorging is een blijvende trend, die van TikTok overwaaide. Begrippen als glass skin, slugging en huidbarrièreherstel vonden de voorbije jaren hun weg naar de Europese badkamerkastjes, merkt Kruidvat. De discounter speelt daar nu op in met Kruidvat Korean Skincare, een nieuwe eigen lijn met producten die in Korea worden geproduceerd.

De nieuwe lijn is opgebouwd rond wat Kruidvat de “slow glow routine” noemt. Met de lancering wil Kruidvat inspelen op een bredere verschuiving in de beautymarkt: consumenten zoeken minder vaak naar één wonderproduct en kiezen vaker voor een eenvoudige routine die ze kunnen volhouden, stelt beauty- en skincare-expert Nena Schuurmans.

Dagelijkse routine

“K-beauty vertrekt vanuit de filosofie: de huid dagelijks ondersteunen met milde reiniging, hydratatie en ingrediënten die de huidbarrière versterken. De routine werkt daardoor eerder preventief: je investeert elke dag een beetje in je huid, zodat problemen minder kans krijgen om zich überhaupt te ontwikkelen”, aldus Schuurmans.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

De collectie bestaat zo uit acht producten, van serums tot gezichtsmaskers. Kruidvat koppelt de introductie ook aan zijn Skincarewijzer, ontwikkeld met dermatoloog Samira Baharlou. Die moet klanten helpen om huidverzorging af te stemmen op leeftijd en huidtype. De producten vanaf 23 juni verkrijgbaar in de winkels van Kruidvat en online.

Meer over... Schoonheid/verzorging
Zie meer
  • icon
    Schoonheid/verzorging4 november, 2026
    Estée Lauder schroeft kortingen terug dankzij sterke vraag naar luxeparfums

    Estée Lauder zet steeds minder in op kortingen en promoties, nu de Amerikaanse beautygroep profiteert van een sterke vraag naar luxeparfums en een aantrekkende Chinese markt. Na een beter dan verwacht eerste kwartaal verhoogt het concern zijn jaarprognoses en presenteert het ambitieuze groeidoelstellingen tot 2030.

  • icon
    Schoonheid/verzorging30 oktober, 2026
    Sephora verklapt nieuwe Belgische winkellocatie met raadsel

    Sephora kondigt haar volgende Belgische winkel aan, althans op cryptische wijze. Op sociale media hint de Franse cosmeticaketen met een raadsel naar een nieuwe winkel in een shoppingcenter in een stad met een samengestelde naam. Alle aanwijzingen leiden naar één plek...

  • icon
    Schoonheid/verzorging29 oktober, 2026
    Henkel bubbelt omhoog, maar winst blijft niet plakken

    Henkel, de Duitse producent van Persil, Schwarzkopf en Pritt, groeit veel sneller verwacht en verhoogt zijn jaarprognose. Al dreigen de fors stijgende grondstofprijzen aan de winstmarges te vreten.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Prijsconflict met Coca-Cola leidt tot lege rekken bij Aldi Duitsland
  • icon
    Vrije tijd12 oktober, 2026
    Singaporese holding redt Nederlandse fietsmerken Batavus, Babboe en Koga
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Krijgt Colruyt 18 Belgische Carrefour-supermarkten in ruil voor Codifrance?
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Deal McCormick en Unilever stapje dichterbij: VS akkoord, nu VK nog
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail