RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Maarten Reul
In dit artikel
  • Bedrijven Ceconomy
  • Onderwerpen Managementwissel
  • Geografie Duitsland
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Ceconomy stelt interim-CEO en CFO aan

icon
Elektro8 mei, 2025
© Shutterstock.com

Ceconomy (MediaMarkt, Saturn) heeft Kai-Ulrich Deissner aangesteld als nieuwe CEO ad interim. Remko Rijnders volgt hem voorlopig op als financieel directeur. Beide benoemingen zijn een gevolg van het ontslag van CEO Karsten Wildberger, die het bedrijf verliet om minister te worden in de nieuwe Duitse regering.

Mikken op stabiliteit

Enkele dagen nadat het vertrek van Wildberger officieel werd, heeft de Duitse elektrogigant Deissner aangesteld als nieuwe CEO. Hij zal de functie vervullen terwijl het management “een gestructureerde zoektocht naar een vervanger op lange termijn” houdt, stelt het bedrijf in een persbericht. Deissner was financieel directeur bij Ceconomy sinds februari 2023.

Rijnders is de tijdelijke opvolger van Deissner als CFO: hij was de afgelopen twee jaar operationeel directeur voor zeven landen: de BeNeLux, Polen, Portugal, Spanje en Turkije. Met de interim-aanstellingen wil Ceconomy de continuïteit verzekeren, tot er definitieve opvolgers zijn gevonden. “Zolang de zoektocht duurt, zal het interimbestuur de strategische richting van de groep verderzetten”, besluit het persbericht.

Meer over... Elektro
Zie meer
  • icon
    Elektro27 oktober, 2026
    MediaMarkt-moeder Ceconomy overtreft eigen verwachtingen

    Ceconomy, het moederbedrijf van MediaMarkt en Saturn, heeft zijn boekjaar 2025/26 sterker dan verwacht afgesloten. De elektronicaretailer zag zijn winst met 27% stijgen, terwijl de omzet met 5,3% groeide. Ondertussen nadert de overname door het Chinese JD.com een beslissende fase.

  • icon
    Elektro23 oktober, 2026
    Ook MediaMarkt gaat overstag voor franchise

    MediaMarkt wil zijn winkelnetwerk uitbreiden met zelfstandige ondernemers. De elektronicaketen lanceert een nieuw partnermodel, waarbij lokale handelaars winkels uitbaten. De eerste vestigingen moeten medio 2027 openen in Duitsland, waarna een internationale uitrol volgt.

  • icon
    Elektro22 oktober, 2026
    Fnac Darty groeit ondanks Franse onrust

    Fnac Darty heeft in het derde kwartaal een omzetgroei van 1,8% op vergelijkbare basis geboekt. Vooral de Europese markten buiten Frankrijk en de onlineverkoop stuwen de resultaten. De elektronicaretailer bevestigt zijn jaarprognose, ondanks de recente plunderingen van Franse winkels.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Prijsconflict met Coca-Cola leidt tot lege rekken bij Aldi Duitsland
  • icon
    Vrije tijd12 oktober, 2026
    Singaporese holding redt Nederlandse fietsmerken Batavus, Babboe en Koga
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Krijgt Colruyt 18 Belgische Carrefour-supermarkten in ruil voor Codifrance?
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Deal McCormick en Unilever stapje dichterbij: VS akkoord, nu VK nog
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail