RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Stefan Van Rompaey
In dit artikel
  • Bedrijven ColruytDelhaize
  • Onderwerpen Prijsconcurrentie
  • Geografie België
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

“Colruyt zal reageren op SuperPlus-prijskortingen Delhaize”

icon
Food22 april, 2026

Nu Delhaize de Nutri-Boost kortingen in zijn SuperPlus-app zonder bijkomende voorwaarden aanbiedt aan alle klanten, zal Colruyt die kortingen meenemen in zijn prijsvolgsysteem, en er indien nodig op reageren.

“We doen wat we zeggen”

Tot nu toe reageerde Colruyt niet op de zogenaamde Nutri-Boost kortingen van 10% op gezonde groenten en fruit die Delhaize al sinds 2020 aanbiedt aan de leden van zijn SuperPlus-getrouwheidsprogramma. Maar gisteren kondigde Delhaize enkele ingrijpende wijzigingen aan in dat programma, met de lancering van een betalend abonnement dat gezinnen nog meer korting belooft, samen met aantrekkelijke deals op vrijetijdsactiviteiten en korting op online diensten.

De gratis versie van SuperPlus geeft klanten voortaan ook 10% korting op alle producten van het huismerk Delhaize Plant-Based en schrapt de drempel van een minimumbesteding van 99 euro per maand. Het is die laatste ingreep die Colruyt doet reageren: nu de kortingen in principe voor elke Delhaize-klant gelden, zal de discounter ze voortaan ook meenemen in zijn prijsvergelijkingen, wat tot nu toe niet het geval was.

“We doen al meer dan 50 jaar wat we zeggen dat we doen, en dat is de laagste prijs garanderen”, zegt Colruyt-woordvoerster Eva Biltereyst aan persagentschap Belga. De aanbiedingen in de betaalde versie van de app worden door Colruyt niet meegenomen in het prijsvolgsysteem omdat die enkel gelden voor de abonnees. Op de gepersonaliseerde e-deals in de app kan de marktleider evenmin reageren.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief
Meer over... Food
Zie meer
  • icon
    Food21 oktober, 2026
    Carrefour opent nog eens vijf autonome BuyBye winkels

    Met de opening van twee nieuwe autonome BuyBye winkels in België en drie in Frankrijk heeft Carrefour straks 12 vestigingen van het innovatieve, door AI aangedreven onbemande winkelconcept.

  • icon
    Food21 oktober, 2026
    Ook Amerikaanse websites Ahold Delhaize weer online

    Na het cyberincident van vorig week zijn ook de websites en de apps van de Amerikaanse supermarktketens van de groep Ahold Delhaize weer operationeel.

  • icon
    Food21 oktober, 2026
    Thierry Garnier start op 3 maart als CEO Ahold Delhaize

    Thierry Garnier, die nu nog topman is bij doe-het-zelfgroep Kingfisher, zal op 3 maart 2027 aantreden als president en Chief Executive Officer (CEO) en lid van de Raad van Bestuur van Ahold Delhaize.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food23 september, 2026
    Van Eerd vecht veroordeling aan: “OM maakte er een zootje van”
  • icon
    Mode24 september, 2026
    Vinted als “serieuze business”: hoe tweedehandsverkopers steeds grotere concurrenten worden voor de retail
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Prijsconflict met Coca-Cola leidt tot lege rekken bij Aldi Duitsland
  • icon
    Food23 september, 2026
    AB InBev kaapt Champions League na 33 jaar weg bij Heineken
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail