RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Stefan Van Rompaey
In dit artikel
  • Bedrijven Carrefour
  • Onderwerpen Marketing
  • Geografie Spanje
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Met slaapfeestje wil Carrefour de hypermarkt weer hip maken

icon
Food29 januari, 2026

“Een spannende nacht in de hypermarkt”: dat belooft Carrefour aan zijn Spaanse klanten. Gelukkige shoppers kunnen er deelnemen aan een knotsgek “CarreNight” slaapfeestje in de winkels.

Spelletjes tussen de winkelrekken

Met de actie “CarreNight” nodigt Carrefour Spanje zijn klanten uit om een nacht in de hypermarkt te beleven. De retailer meldt dat het initiatief is ontstaan door te luisteren naar de leden van El Club Carrefour op sociale netwerken, waar gebruikers fantaseerden over het idee om zich in de winkel te verstoppen en er de hele nacht te blijven. Met dat idee is Carrefour aan de slag gegaan.

Shoppers zullen tijdens de CarreNight niet alleen kunnen kamperen in de winkel, maar ook tal van spelletjes spelen tussen de winkelrekken, zoals verstoppertje, “Absurde Olympische Spelen” met dweilen in de brede gangpaden, een wedstrijd “onverteerbare gerechten” en een modeshow.

Emotionele band creëren

“Met ‘CarreNight’ gaan we een stap verder in innovatie in de retail. We willen een emotionele band creëren door te laten zien dat de hypermarkt een levendige, leuke plek is die onze klanten onvergetelijke herinneringen kan bezorgen”, zegt Elodie Perthuisot, directeur van Carrefour Spanje, in het persbericht.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

De actie kadert binnen het programma #ElHíperEstáDeModa (“de hypermarkt is in de mode”) waarmee de retailer de relevantie wil aantonen van het vaak als voorbijgestreefd beschouwde concept van de hypermarkt. Vorig jaar organiseerde de retailer ook al een “Wedding Shoot” waarbij koppels werden uitgenodigd om hun trouwfoto’s in de hypermarkt te maken.

Helemaal origineel is het idee niet. Vorig jaar bijvoorbeeld organiseerde ook Ikea in België een gelijkaardig evenement, waarbij klanten een overnachting konden winnen in één van de acht winkels, met een diner, diverse avondactiviteiten zoals een filmavond en yogasessie, en een ontbijt de volgende ochtend.

Meer over... Food
Zie meer
  • icon
    Food23 oktober, 2026
    Heineken waarschuwt: afslankmiddelen bedreigen bierverkoop

    De opmars van afslankmiddelen als Ozempic en Wegovy heeft een groeiende impact op de biersector. Heineken waarschuwt Britse horeca-uitbaters dat consumenten minder alcohol drinken en spoort hen aan hun aanbod aan te passen. Onderzoek bevestigt dat de medicijnen het alcoholverbruik aanzienlijk kunnen verminderen.

  • icon
    Food23 oktober, 2026
    [In Beeld] Aldi opent pop-up-wijnbar in Antwerpen

    Om met het oog op de feestdagen te bewijzen dat goede wijn niet duur hoeft te zijn, opent Aldi zijn eigen tijdelijke wijnbar Al Divino in hartje Antwerpen. Bezoekers kunnen er nog tot en met 1 november terecht.

  • icon
    Food22 oktober, 2026
    BelChicken wil de wereld veroveren: “Waarom zou een Belgische keten niet kunnen slagen in Amerika?”

    In zeven jaar tijd is BelChicken uitgegroeid tot een internationale fastcasualketen op meerdere continenten. Het Belgische kipconcept heeft nu onder meer Spanje en West-Afrika in het vizier. De sleutel tot het succes? Niet standaardiseren, maar voortdurend aanpassen, zegt CEO Fevzi Yildirim. “Wie niet flexibel genoeg is, zal vroeg of laat...

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Prijsconflict met Coca-Cola leidt tot lege rekken bij Aldi Duitsland
  • icon
    Mode24 september, 2026
    Vinted als “serieuze business”: hoe tweedehandsverkopers steeds grotere concurrenten worden voor de retail
  • icon
    Vrije tijd12 oktober, 2026
    Singaporese holding redt Nederlandse fietsmerken Batavus, Babboe en Koga
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Krijgt Colruyt 18 Belgische Carrefour-supermarkten in ruil voor Codifrance?
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail