RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Pauline Neerman
In dit artikel
  • Tags wholesale
  • Bedrijven LolaLiza
  • Onderwerpen E-commerceExpansie
  • Geografie België
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

LolaLiza gaat voor internationale groothandel

icon
Mode15 mei, 2023

LolaLiza is straks ook te vinden in multimerkenwinkels in binnen- en buitenland. Retailers kunnen voortaan rechtstreeks bij het Belgische merk bestellen.

Zonder agent

LolaLiza is zich aan het vernieuwen: vorig jaar lanceerde de Belgische kledingretailer een nieuwe slogan en branding, terwijl het bedrijf ook naar een nieuw hoofdkantoor verhuisde in hartje Brussel. Nu zet het merk de stap naar internationale groothandel.

Via een samenwerking met het platform Fashion Cloud kunnen retailers van overal online en zonder tussenpersoon bestellen bij LolaLiza. Vier dagen later kunnen de collecties al in de rekken hangen, maakt de Belgische fast-fashionspeler zich sterk.

Reis afgelegd

“Wij zijn erg trots op de reis die we in vier jaar hebben afgelegd. Verschillende aspecten in onze werking zijn heroverwogen en herwerkt, waaronder onze logistiek, ons ontwerpproces, onze inkoop, ons werk in de winkel, etc. De resultaten van 2022 zijn daar het beste bewijs van”, zegt CEO Joachim Rubin, sinds 2018 aan het hoofd van het Belgische familiebedrijf.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

Rubin hanteert een multichannelstrategie en gelooft sterk in een synergie tussen e-commerce en fysieke retail. Zo ging het bedrijf in 2022 in zee met onder meer Zalando en Wehkamp. Daarnaast heeft LolaLiza vandaag 91 eigen winkels in België, Luxemburg en Frankrijk. Met de stap naar wholesale wil het merk in zijn transformatie nog een versnelling hoger schakelen.

“De economische voorspellingen in 2023 zijn niet rooskleurig, maar wij hebben vertrouwen in onze toekomst. LolaLiza heeft zich flexibel en efficiënt georganiseerd, nu moeten we onze omnichannel-aanpak verder uitbouwen. We versnellen onze onlineontwikkeling en verkennen nieuwe markten met de Wholesale 2.0-aanpak”, aldus de CEO.

Meer over... Mode
Zie meer
  • icon
    Mode11 september, 2026
    Oxfam: “Tweedehands via Vinted vervuilt vijf keer meer”

    Niet elke vorm van tweedehandsconsumptie is even duurzaam. Volgens een nieuw rapport van Oxfam veroorzaken platformen als Vinted een veel grotere koolstofvoetafdruk dan lokale kringloopwinkels. De NGO waarschuwt bovendien dat commerciële tweedehandsmodellen overconsumptie zelfs kunnen aanwakkeren.

  • icon
    Mode10 september, 2026
    [Analyse] Mode ruimt baan voor beauty in de Europese e-commercemarkt

    De Europese onlineverkoop van mode, beauty en luxe blijft groeien, maar de machtsverhoudingen verschuiven. Beauty presteert beter dan mode, terwijl marktplaatsen en tweedehandsplatformen een steeds groter deel van de cross-border retail naar zich toe trekken.

  • icon
    Food10 september, 2026
    Spar-veteraan Pim Dirckx wordt nieuwe CEO van Scapino

    Scapino haalt Pim Dirckx binnen als nieuwe CEO. De voormalige operationeel directeur van Spar Nederland neemt vanaf 14 september de dagelijkse leiding over de Nederlandse schoenen- en kledingketen. Amper twee weken na het onverwachte vertrek van Adem Doymaz is zo al een opvolger gevonden.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Schoonheid/verzorging12 augustus, 2026
    Douglas duikt in het rood en hint op winkelsluitingen
  • icon
    Vrije tijd12 augustus, 2026
    Eerste overnamekandidaat daagt op voor failliete fietsgroep Accell
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Mode25 augustus, 2026
    Kardashians Skims haalt designtop van Supreme binnen
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail