RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
RetailDetail NL
Nederland - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retailhunts
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Pauline Neerman
In dit artikel
  • Bedrijven Foot Locker
  • Onderwerpen In beeld
  • Geografie Nederland
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

[In Beeld] Foot Locker brengt nieuw winkelconcept naar de Benelux

icon
Mode10 december, 2024

Foot Locker geeft in winkelcentrum Hoog Catharijne in Utrecht het startschot voor de uitrol van zijn nieuwste Reimagined-winkelconcept in de Benelux. Het is pas de derde vestiging ter wereld die het nieuwe concept mag verwelkomen.

Samen sneakers passen

De Foot Locker-winkel in Hoog Catharijne steekt in een nieuw jasje: na New Jersey en Parijs is het pas de derde vestiging die het nieuwe Reimagined-winkelconcept aangemeten krijgt. Toch wil de keten volgend jaar liefst twee derde van zijn winkels met het nieuwe concept uitrusten.

Foot Locker wil met het ontwerp een modernere en klantgerichte winkelervaring brengen, waar “sneakercultuur”, storytelling en betere zichtbaarheid voor de merkpartners centraal staan. Het nieuwe concept, niet zonder Amerikaans zelfbewustzijn beschreven als de “store of the future”, heeft onder meer een zone speciaal voor de nieuwste releases, interactieve displays en een gezamenlijke paszone die klanten moet verbinden en een gemeenschappelijke ervaring wil bezorgen.

Lace Up-plan

In de Sneaker Hub kunnen klanten bovendien terecht voor maatwerk, veterservices en persoonlijke ervaringen via het FLX-loyaliteitsprogramma. De medewerkers krijgen dan weer digitale tools die helpen met voorraadbeheer, flexibele bestelopties en een efficiënter betaalproces.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

De introductie van het Reimagined-concept sluit aan bij het strategische Lace Up-plan, dat Foot Locker vorig jaar lanceerde. Dit plan focust op modernisering, groei en een verbeterde merkconsistentie. Het doel is dat tegen eind volgend jaar twee derde van de Foot Locker-winkels wereldwijd voldoet aan de nieuwe merkstandaarden.

Meer over... Mode
Zie meer
  • icon
    Mode4 september, 2026
    Clarks versnelt winkeluitbreiding in Europa, met Frankrijk op kop

    Schoenenmerk Clarks opent een tweede winkel in Parijs en plant dit jaar nog drie extra Franse vestigingen. De Britse groep breidt tegelijk zijn winkel- en wholesalenetwerk in verschillende Europese markten uit.

  • icon
    Mode3 september, 2026
    Lagere Calvin Klein-verkopen halen PVH naar beneden

    PVH zag de omzet in het tweede kwartaal met 3% dalen tot 2,1 miljard dollar (ongeveer 1,78 miljard euro). Vooral Calvin Klein trok het cijfer omlaag, terwijl Tommy Hilfiger stabiel bleef. Het modeconcern bevestigt nu zijn verwachting van een vrijwel vlakke jaaromzet.

  • icon
    Mode3 september, 2026
    Nicky Vankets in het nieuw: House of Vankets krijgt structuur, CEO en vers kapitaal 

    Sinds juni staat bouwonderneemster Daphné Vandenplas als CEO aan het roer van wat vanaf nu House of Vankets is. Samen willen ze het Belgische modehuis verbreden en stabiliseren. “Er moet rendabiliteit zijn, er moet structuur zijn, er moet veiligheid zijn waarop je kunt bouwen.”

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Algemeen10 augustus, 2026
    Flink wat nieuwkomers verwacht in Wijnegem Shopping Center
  • icon
    Schoonheid/verzorging12 augustus, 2026
    Douglas duikt in het rood en hint op winkelsluitingen
  • icon
    Vrije tijd12 augustus, 2026
    Eerste overnamekandidaat daagt op voor failliete fietsgroep Accell
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • sociallinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail