Action viert vandaag een mijlpaal met de opening van de drieduizendste winkel in Europa, in het Italiaanse stadje San Rocco al Porto.
“Heel bijzonder”
Enkele weken geleden kondigde Action al aan dat de kaap van drieduizend winkels er zat aan te komen, en nu is het ook écht zo ver. De nieuwe winkel, 867 m² groot en goed voor twintig medewerkers, is al de 157ste vestiging in Italië, slechts vier jaar nadat de retailer er van start ging.
“Action begon 32 jaar geleden met een kleine discountwinkel in Enkhuizen. Sindsdien is Action van land naar land blijven groeien”, zegt CEO Hajir Hajji. “Twee maanden geleden openden we onze eerste winkel in Zwitserland. Op dit moment bereiden we ook de opening van onze eerste winkel in Roemenië voor, dit najaar. Het openen van onze 3.000ste winkel in een land waar onze klanten ons zo enthousiast hebben ontvangen, is iets heel bijzonders.”
Over het unieke succesverhaal van Action vertelt directeur winkeloperaties Bart Raeymaekers meer op 25 september, tijdens de Retail Marketing Day van RetailDetail, met dit jaar als thema “Low cost, high impact”. Bestel nu al je summer bird ticket met uitzonderlijke korting vóór 31 juli!