Westfalia Fruit, marktleider in de avocado-industrie, heeft de overname van Greenpoint Trading voltooid. Dat Nederlandse foodservicebedrijf is ook gespecialiseerd in avocado’s en eigenaar van het merk Avojoy.
“Ontzettend belangrijke markt”
Greenpoint Trading bedient een breed scala aan klanten op de Noord-Europese foodservicemarkt. Met deze overname versterkt Westfalia Fruit dan ook zijn positie in de snelgroeiende Europese foodservicesector, waar avocado’s en gerelateerde producten steeds vaker op het menu staan. Beide bedrijven werken al langer samen.
“De foodservicemarkt is ontzettend belangrijk voor ons”, zegt chief customer officer Wim Destoop van Westfalia Fruit. “In deze markt onderscheiden we ons met hoogwaardige producten en een uitstekende service. Dankzij deze overname kunnen we meer hoogwaardige duurzame avocado’s onder het merk Avojoy aan onze klanten in de foodservice aanbieden, waar we een nieuwe norm voor uitstekende avocado’s zullen vestigen.” Westfalia Fruit is actief in zeventien landen op vijf continenten.